Napínací potahy jako druhá kůže

„Zdobí“ vaši sedací soupravu skvrny neznámého původu? Je její potah už hodně poničen? Chtěli byste si koupit novou, ale nemáte dost peněz? Nevadí, nabízí se jednoduché řešení v podobě speciálních napínacích potahů. Stojí jen zlomek ceny nové sedačky a dokáží i velmi starému gauči dodat šmrnc. Jaké možnosti se nabízí a kde je seženete?

Napínací potahy fungují jako druhá kůže

Možná se i vy snažíte zamaskovat nedokonalosti na sedačce dekou a polštářky. Zkuste se na vaše řešení podívat a objektivně ho posuďte. Už vidíte ty nedokonalosti? Deka se shrnuje a stejně nezakryje vše. Aby vaše hodnocení znělo zcela opačně a mohli jste si říct: Perfektní práce, vsaďte i vy na napínací potahy. Na trh je uvádí český zásilkový obchod decoDoma a i vy budete z jejich provedení nadšeni.

Napínací potahy na sedací soupravy jsou vyrobeny ze speciálního elastického materiálu. Díky tomu se dají roztahovat do šířky i výšky. Dají se proto jednoduše natáhnout na sedačky i křesla jakéhokoliv tvaru. Díky vysoké elasticitě sedačku dokonale obepnou a stanou se její „druhou kůží“. Nikde se nebude nic shrnovat, nikde nebude nic přebývat. I vaše sedačka bude během několika málo minut vypadat jako nová a nikdo nepozná, že se jedná o „stařešinu“.

Líbivé designy

V obchodě decoDoma nabízí potahy v mnoha rozmanitých designech. Velmi efektně vypadá například potah v žíhané cihlové barvě, který se hodí do moderních interiérů. Pokud patříte mezi milovníky klasického stylu, určitě bude pro vás tím pravým potah Carla v jemné oříškové barvě. Záleží ale jen na vás, které barevné variaci dáte přednost. Při výběru se snažte o to, aby barva potahu ladila s celkovou koncepcí vašeho obývacího pokoje.

Šanci dostanou i židle

V nabídce obchodu najdete i speciální napínací potahy a sedáky na židle. Fungují stejně efektně a i v jejich případě je možné vybírat z rozmanitých barev. Napínací potahy jsou vyrobeny z pevného a současně poddajného mikrovlákna, díky čemuž jsou i velmi příjemné na omak. Super je, že se dají prát v pračce.

Napsat komentář