Moderní systém pro realizaci teras? Terasy Twinson!

Terasy u rodinných domů patří v současnosti mezi základní prvky na stavbě domu domu, které mají velký vliv na komfort bydlení. U novostaveb jsou téměř nutností a také u starších rodinných domů se nové terasy realizují stále častěji. A je ale zapotřebí vytvořit krásnou a zároveň pevnou terasu s dlouhou životností. Materiálů a technologií pro výstavbu teras je sice hned několik, ale ne všechny mají tak vysokou účinnost, jaká by byla zapotřebí. Mezi nejvyužívanější materiály současnosti se řadí terasy Twinson.

50% masivní dřevo, 50% kvalitní PVC

Nejprve si představíme charakteristiku Twinson. Twinson je skládací terasový systém z deskového materiálu. Jednotlivé desky jsou vytrávené ze dvou materiálů – 50% e z masivního borovicového dřeva a zbylých 50% tvoří kvalitní PVC. Každý z materiálů má na terasy několik pozitivních vlastností. Dřevo především v přirozeném půvabu, vzhledu a zajištění nekluzkého povrchu. PVC zase zajistí maximální dlouholetost, minimální nároky na údržbu, zabrání odštipování třísek, je variabilní a snadno se s ním pracuje. Právě propojením nejlepších vlastností dřeva a PVC vzniká terasový systém Twinson. Desky jsou sedmikomorové, takže velmi pevné a stabilní.

Jen na terasy nebo i jinam?

Další výhodou pro terasy značky Twinson je jejich univerzálnost. Jsou nabízeny s kompletním příslušenstvím, jako jsou rošty, šrouby zakončení podobně. Unikátní je i systém výstavby Twinson. Na hotové terase totiž nejsou vidět žádné šrouby ani spoje. Spojování probíhá totiž pomocí skrytého kotvení. Díky komplexnosti systému lze využít nejen na stavbu teras u rodinného domu, ale také v mnoha dalších odvětvích. Třeba na podlahu v pergolách, altáncích nebo v zimních zahradách. Materiál dokáže skvěle odolávat i dlouhodobému působení vlhkosti, takže se dá využít i jako pochůzí plocha u bazénů. Desky jsou oboustranné, s jemnějším a hrubším drážkováním.
 

Napsat komentář