Moderní a praktické pojištění domácnosti

S provozem domácnosti je spojena celá řada rizik. Proto není na škodu uzavřít pojištění domácnosti, které ochrání váš domov před běžnými riziky.

Pojištěním ochráníte své movité věcí, které jsou součástí vybavení domácnosti, nebo zařízení, které k provozu domácnosti slouží, umístěné nejen v bytě, ale i v uzamykatelných nebytových prostorách (sklepní koje, garáže). Lze pojistit peníze, ceniny, audiovizuální a výpočetní techniku, fotografické přístroje, jízdní kola, kuchyňské i jiné domácí přístroje.

Součástí pojištění jsou i stavební součásti, které tvoří vnitřní prostory bytu (podlahy, obklady stěn a stropů, apod.). Pokud nejsou další předměty v základním pojištění, lze je připojistit jako věci mimořádné hodnoty, umělecké předměty, obrazy…

Volitelnou součástí pojištění je i pojištění odpovědnosti. Toto připojištění kryje škody, při kterých poškodíte někoho ze sousedů, např. vytopením a nejenom to. V kvalitním pojištění každé domácnosti nemá chybět ani pojištění rizik přepětí, které se vztahuje na spotřebiče, k jejichž zničení může dojít v případě přepětí v elektrické síti. Dále je možné připojistit rozbití skel domácnosti (okna). Velmi výhodnou investicí bývá pojištění asistence. V tomto případě pojišťovna hradí např. náklady spojené s dojezdem instalatéra nebo zámečníka, spotřebovaný materiál i jeho práci.

Mezi velmi opomíjená pojištění patří odcizení. Mnoho lidí na něj v dnešní době zapomíná i přesto, že vykradených bytů stále přibývá. Pojistit lze nebezpečí povodně, která se stává na jaře velmi aktuálním tématem.
Když si svoji domácnost pojistíte, pojišťovna vám v případě pojistné události uhradí vzniklé škody, do vámi zvolené výše. Výší limitu si můžete sami zvolit pří objednávce pojištění v našem kalkulátoru.

Výhody pojištění online
– porovnání 9ti pojišťoven online
– uzavření pojištění do 5 minut!
– sjednání pojištění z domova
– ušetříte až 30 % na pojistném

Proč právě „TOP“?
Jako jediný porovnávač na internetu nabízíme srovnání pojištění domácnosti 9ti pojišťoven. Pomůžeme vám s výběrem nejlepšího a nejlevnějšího pojištění domácnosti.
Každý den pracujeme na aktualizaci produktu. Po objednání pojištění domácnosti vám bude do druhého pracovního dne odeslána zásilka s pojistnou smlouvou a dalšími pojistnými dokumenty.

Top-Pojištění.cz se stalo prvním porovnávačem pojištění online na českém trhu s tradicí od roku 2005. Díky této pozici vám můžeme nabídnout výhodné ceny a zajímavé slevy na pojistném.

Kontakt
Tel.: 841 41 41 41
info@top-pojisteni.cz
www.top-pojisteni.cz

Napsat komentář