Luxusní české povlečení

V tomto článku bychom vám chtěli přiblížit jednu velmi kvalitní českou značku, která se zabývá výrobou luxusního povlečení na všechny typy postelí. Stella Ateliers je velmi kreativní společnost, která se nespokojí s málem a pro své luxusní povlečení vybírá jen tu nejkvalitnější bavlnu.

Znaky kvalitní bavlny

Dlouhovlákenná ručně sbíraná egyptská bavlna je známkou nejvyšší kvality dostupné v České republice. Díky super česané přízi je její kvalita ještě vyšší, tato technika má za následek, že je v přízi jen 20 % polámaných, nezralých či mechanicky poškozených vláken. Příze se dále zpracovává již klasicky pro saténové tkaniny a jerseyové pleteniny. Tkaný satén má 120g/m2 a pletený interlockový jersey 140g/m2. Toto jsou znaky velmi kvalitního materiálu.

Luxusní povlečení pro všechny

Luxusní povlečení, které nabízí Stella Ateliers je vhodné na používání po celý rok. Díky kvalitnímu materiálu vás bude v létě příjemně chladit a v zimě bude dokonalým izolantem. Bavlněné povlečení je stále známkou luxusu a značka Stella Ateliers to moc dobře ví, proto vyrábí stále dokonalejší motivy, velikosti a barvy pro náročné klienty. Díky dlouhému procesu výroby, je povlečení natolik dokonalé, že jej nemusíte žehlit, ani jinak udržovat. Stačí klasicky vyprat v pračce tak, jak je napsáno na jednotlivém povlečení.

Nejlepší kolekce Stella Ateliers

Nyní vám představíme pár nejzajímavějších kolekcí povlečení, které značka Stella Ateliers vyrábí a které jsou velmi luxusní a příjemné na dotyk.

Stella
Povlečení vyrobené z Mako-saténu (120g/m2) a Mako-Jerseye (140g/m2). Tkaný materiál prochází procesem zvaný mercerace, díky tomuto procesu získávají příze vyšší pevnost a afinitu k barvivům, lesk podobný hedvábí a jemný povrch.

  • Mako-Satén – Nm 68/1 o hmotnosti 120g/m2. Jedná se o velmi hustou bavlnářskou tkaninu, která má ovšem velmi malou hmotnost. Hladký, lesklý povrch, tkáno v atlasové vazbě, z jemné česané příze.
  • JERSEY – Nm 60/1 o hmotnosti 140g/m2. Lehká až středně těžká pletenina. Výrobky mají měkký povrch, jsou nemačkavé a elastické. Povrch je hladký nebo lehce členitý. V provedení Mako – Jersey je obzvlášť jemný. V tomto případě se jedná převážně o oboulícní úplet.

Estella
Velmi kvalitní a propracovaný design nabízí kolekce Estella. Luxusní ložní prádlo Estella je vyhlášené i ve světě a pro náročné klienty je dokonalé. Moderní interiéry rozsvítí a dodá jim požadovanou vzdušnost. Pro výrobu luxusního ložního povlečení ESTELLA se používá prvotřídní čistá česaná egyptská Mako – bavlna (Mako-satén, Mako-Jersey). Používané materiály splňují Öko-Tex Standart 100. Estella nabízí mnoho designů podle toho, jak máte zařízenou ložnici právě vy – moderní, romantické, rustikální, orientální a klasické styly. Díky licenci se mohou tyto luxusní ložní povlečení prodávat, jen pod značkou Estella.

Stella Inovation
Originální vzory, které pocházejí přímo z dílny Stella Ateliers jsou určeny pro děti a mladistvé. Jsou tištěny digitální technologií, která umožňuje opravdu širokou nabídku pestrobarevného tisku i v 3D provedení. Materiálem na digitální tisk se používá převážně bavlněný Jersey – oboulícní úplet, který nevyžaduje žehlení a zapínání je na zip.

Stella Dreams
Kvalitní a cenově dostupný produkt? Ložní prádlo Stella Dreams je tím pravým pro vás. Kolekce Stella Dreams je vytvořena z kvalitních materiálů ze 100% bavlny v úpravě bavlněný Jersey a bavlněný satén. Při výrobě se nepoužívá Mako bavlna a při tisku nepoužíváme licencované vzory a díky tomuto vznikl kvalitní produkt za příznivé ceny. Povlečení je určené pro všechny lidi, kteří chtějí mít v ložnici kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Stella Baby
V nabídce naleznete sady do dětských postýlek v úpravě Mako-Jersey. Pro chlapce je připraveno dětské povlečení v modré a béžovo-hnědé barvě, pro děvčata pak růžové. Dětské povlečení je doplněno kreslenými postavičkami a zvířátky, které jsou vyrobeny buď potiskem či výšivkou.

Jestliže si stále nejste jistí, zda luxusní povlečení Stella Ateliers pořídit, skočte si do podnikové prodejny této značky a povlečení si zde vyzkoušejte. Není nic lepšího, že si prohlédnout povlečení na vlastní oči a prozkoumat detaily, které byste na internetu jen těžko dohledali. Pokud je vám luxusní povlečení Stella Ateliers příjemné, můžete si vybrat ze široké nabídky různých motivů a barev. A ještě jedno překvapení má pro vás Stella Ateliers, povlečení je vyrobeno tak, aby se jen minimálně sepralo, a díky dokonalé technice zvané brilantnost barev se můžete těšit na dokonalé barvy i po několika letech.

V nabídce Stella Ateliers dále naleznete hedvábné a damaškové povlečení, které pochází od německého dodavatele Curta Bauera. Kompletní nabídku naleznete ZDE.

Napsat komentář