Levné byty: kde se v Praze prodávají?

Hledáte levné bydlení za rozumnou cenu? Požadujete určitý komfort, ale zároveň se nechcete zadlužit na dlouhou dobu? Pořiďte si levný byt, který ovšem splní vaše očekávání. Kde se v Praze prodávají a za kolik?

Pořízení vlastního bydlení je vždy klíčová investice v životě každého z nás. Možná již nějakou dobu procházíte nabídky realitních kanceláří a hledáte byt, který vás osloví, ale zároveň bude za přijatelnou cenu. Kromě realitních serverů se můžete podívat také například na stránky developerských společností, které se zabývají výstavbou levných bytů.

Jak levně pořídit byt
Nákup bytu je v současné době stále výhodný. Ceny nemovitostí, které stlačila realitní krize dolů, jsou aktuálně velmi příjemné. Na realitním trhu přitom můžete vybírat z celé řady nabídek: najdete zde byty v panelácích, které dlouhodobě patří k těm nejlevnějším, stejně jako v činžovních či měšťanských domech a samozřejmě v novostavbách.

Právě novostavby přitom nabízejí příjemné bydlení za rozumnou cenu. Developerské společnosti připravují pravidelně pro své klienty nejrůznější akční nabídky, které výslednou cenu ještě snižují. Aktuálně můžete slevy dostat třeba v rámci projektu Liberty Building. „V současné době jsme pro naše zákazníky připravili akční nabídku. Například byt 2+kk je možné pořídit za 3 024 021, zatímco jeho původní cena byla 3 215 159 korun,“ sdělila Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development.

Kromě toho poskytují developerské společnosti také slevy na garážová stání a zákazníkům poskytují další bonusy v podobě slev na služby nebo vybavení bytu. „Uvědomujeme si, že koupě bytu je velkou investicí. Proto klientům zprostředkováváme slevy na nákup bytového vybavení u našich partnerů. Jedná se o kvalitní a solidní firmy, které mají stabilní postavení na trhu a dokážou nabídnout skutečně prvotřídní výrobky,“ dodala Kuncová.

Bydlení v centru, přesto v klidu

Komfort – to je kromě ceny dalším zásadním kritériem při výběru nového bydlení. Levné byty můžete pořídit v různých lokalitách, měli byste je ale vybírat právě s ohledem na pohodlný život. Pro moderního člověka je klíčové, aby měl svůj nový domov dobře dostupný, ale zároveň mu poskytoval dostatek soukromí a komfortu.

Je ale vůbec možné zkombinovat pohodlné bydlení s nízkou pořizovací cenou? Ano. Taková kritéria splňuje právě výstavba v rámci projektu Liberty Building v Praze 4 – Nuslích. Byty jsou postaveny v moderním duchu na místě, které je velmi dobře dopravně dostupné, ale zároveň poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a nachází se mimo hluk a ruch velkoměsta i dopravy.

Projekt Liberty Building se skládá ze dvou částí. V rámci první fáze je stavěna nová rezidenční budova, zatímco druhá fáze obnáší rekonstrukci administrativní budovy bývalé továrny. Ta poskytne skutečně neotřelé bydlení – některé byty budou loftové a všechny se budou vyznačovat vysokými stropy v interiéru. Také na tyto byty, které lze již nyní rezervovat, se v současné době vztahují akční nabídky.

Přijďte se na byty podívat!
Ačkoli projekt ještě není dokončen, již nyní si můžete nové byty prohlédnout a zjistit tak, zda by vám bydlení v Liberty Building vyhovovalo. Každou středu probíhají dny otevřených dveří, a to od 12.30 do 17.30. Na prohlídku je ale třeba se předem objednat (800 213 215), vzhledem k tomu, že je o prohlídky velký zájem a na stavbu je dovolen vstup pouze s doprovodem.

Napsat komentář