Látkové rolety Twintex

Twintex je luxusní řada látkových rolet Bematech a jistě se stane dokonalým doplňkem vašeho interiéru.

Twintex perfektně kombinuje design látkových rolet s regulační schopností žaluzie. Představuje jeden z posledních trendů v interiérové stínící technice.

Látkové rolety Twintex a jejich vzhled
Dvě vrstvy látky s transparentními horizontálními pruhy se posouvají na jedné hřídeli a tím velmi jednoduše regulují přicházející světlo a chrání vaše soukromí. Horizontální pruhy mohou mít různou šířku a tedy i odlišnou propustnost světla. Širší pruhy látkových rolet dávají více světla, ale stále dostatečně zajišťují soukromí.

Látkové rolety Twintex obsahují kolekci základních barev i dekorativních látek. Můžete volit z hladkých voálů nebo luxusní varianty tkaných pruhů.

Ovládání látkové rolety Twintex
Vlastní provedení rolety můžete volit podle svých představ. Na výběr máte základní variantu v bílé barvě, vždy ale s designovým kovovým ovládacím řetízkem nebo luxusní provedení spodní nerezové lišty a barevné provedení horní kazety v několika variantách.
Systém látkových rolet zvládne i velká okna. Nemusíte tedy kombinovat různé systémy.

Design mechanismu zůstane stejný, kombinujete pouze design vlastních látek.
Nejluxusnější, ale dostupnou variantou látkových rolet je motorické provedení. Komfortní ovládání zajišťují dálkové ovladače v různých designech. Motory lze také napojit na domácí inteligentní řídící systém. V případě, že nelze dodatečně napojit motory na elektrické vedení v objektu, lze volit variantu bateriového ovládání s napájecí 12V baterií.

Látky určené pro Twintex lze také uplatnit na dalších produktech. Jsou to zejména panelové posuvné stěny nebo klasické látkové rolety. Kombinace Panelové posuvné stěny a Twintexu může být velmi zajímavá v objektech s francouzskými okny. Záleží pouze na vaší kreativitě a odvaze vytvořit dokonalý interiér vašeho domova.

Zaujala vás nabídka látkových rolet Twintex a rádi byste se dozvěděli více informací o dalších produktech stínící techniky, které fi rma Bematech s.r.o. nabízí? Navštivte naše webové stránky www.bematech.cz nebo nás přímo kontaktujte na info@bematech.cz

Napsat komentář