Kvalitní vybavení kuchyně – polovina kuchařského umu

Aby kuchyň splňovala všechny podmínky pro pohodlné vaření, které si budete opravdu užívat, nesmí v ní chybět spolehlivá a výkonná pečící trouba. Aktuálním trendem, co se vybavení kuchyní týče, jsou vestavné trouby. Jejich nepopiratelnou předností jsou sofistikované technologie, které vychází vstříc potřebám uživatelů. V současnosti už je ale samozřejmostí i to, že funkčnost trouby se snoubí s jejím vzhledem. Dejte si záležet a využijte možnosti designově sladit celý interiér kuchyně, včetně spotřebičů.


 
Interiér podle vašich představ
Troubu samozřejmě můžete volně postavit tak, jak to znáte z dřívějších dob. V interiérovém designu se však mnohem výrazněji prosazuje tendence vytvářet kompaktní kuchyňské zázemí, kde spotřebiče splývají s nábytkem a nic neruší celkovou linii pracovního prostředí.

Funkce, které vás nadchnou
Užijte si vaření a vychutnejte si připravené jídlo. Vestavné trouby vám budou skvělým pomocníkem. Jejich špičkové technologie vám výrazně usnadní práci. Co tedy nabízí?

  • vaření v páře – jednoznačně nejmodernější technologie určená pro vyznavače zdravého životního stylu. Potraviny vařené v páře si uchovávají vitamíny, minerály i svou původní chuť.
  • technologie 6. smyslu – trouba sama vyhodnotí, jaký program, teplotu i dobu úpravy pokrmu zvolit
  • pečení při nízkých teplotách – snadno a rychle rozmrazíte suroviny, které potřebujete
  • klasické pečení a grilování – vestavné trouby nabízejí poměrně velké rozpětí teplot, takže bez problémů připravíte takřka cokoli

Ovládání nemůže být jednodušší
Vestavné trouby vás budou poslouchat na slovo. Jejich ovládací panely obvykle plynně hovoří česky, což vám může ušetřit pár minut k dobru a vy budete mít vždy jasnou představu o tom, co vaše trouba právě dělá. Je už jen na vás, zda se rozhodnete pro dotykový displej, nebo vás spíše zaujmou vestavné trouby ovládané otočnými knoflíky.

Napsat komentář