Kvalitní garážová vrata

Požadujete-li kvalitní garážová vrata dokonalého vzhledu, nabízející komfortní obsluhu za přijatelnou cenu, pak jsou vrata Batima pro Vás ta správná volba.

Rolovací garážová vrata výrobce Batima jsou kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů, které přitom mají minimální nároky na prostor uvnitř garáže. Lamely tvoří pancíř, který se navíjí do hliníkového boxu. Montáž se provádí z vnitřní strany za otvor, do otvoru, nebo z vnější strany. Odpadají závěsná zařízení. Prostor pod stropem není omezen a lze ho hospodárně využít. Můžete tak horní část garáže vyčlenit pro uložení jiných věcí, třeba lyží nebo kol.

Výhodné rešení
Rolovací garážová vrata výrobce Batima lze nainstalovat i dodatečně bez stavebních úprav. Vyrábějí se z lamel krycí výšky 55 a 77 mm. Lze je ale vyrobit i na míru, přesně podle požadavků klienta. Vrata značky Batima charakterizuje vysoká pevnost lamel. Při jejich výrobě je použitý hliník zateplený polyuretanem, což vratům propůjčuje výborné tepelně izolační vlastnosti. Je zde i možnost odvětrávání a prosvětlování pomocí speciálních lamel. Rolovací vrata přitom lze sladit se všemi architektonickými prvky objektu.

Inteligentní ovládání
Vrata od Batimy se navíjejí na osmistěnnou pozinkovanou hřídel opatřenou trubkovým pohonem. Pohon je možno doplnit nouzovým ovládáním pro případ výpadku proudu. Nejčastěji používaná varianta je s trubkovými elektrickými pohony, má několik možností ovládání. A to buď spínačem, klíčovým spínačem nebo vysílačem dálkového ovládání. To lze doplnit bezpečnostní lištou nebo fotobuňkou. Zákazníci využívají i možnost společného ovládání několika garážových vrat popřípadě vjezdové brány jedním vícekanálovým ovladačem.

Bezpečné jištění
Pro případ výpadku elektrického proudu se ve standardním provedení dodává nouzové ruční ovládání klikou. Garážová vrata lze vyrobit na ruční ovládání pomocí pružinové protiváhy. Používá se v místech, kde není přívod elektrické energie. Vrata jsou zajištěna rozvodovým zámkem v koncovém profilu a standardně pojistkou proti samovolnému odvinutí. Je možné je také doplnit o infrazávorou. Při pohybu dolů se vrata automaticky zastaví pred nebo při najetí na jakoukoliv překážku. 

(red)

Napsat komentář