Kvalitní dýhované dveře pro celý domov! S ONA DNES nyní se slevou 15 %

Dveře, které vašemu domovu propůjčí vkus a díky kvalitě vám vydrží po celý život, nejsou pouhým snem. S ONA DNES a DODO for life můžete právě teď využít 15% slevu a výhodně si pořídit pro celý svůj domov dýhované dveře od Sapeli. Vybírat můžete ze 40 druhů dýhy a za stejnou cenu pořídíte také dveře v prodloužené výšce 210 cm! Kromě toho Sapeli nabízí za super cenu rovněž bezpečnostní dveře.

Váš domov mohou vkusně doplnit dveře z dřevin z celého světa. V nabídce jsou desítky druhů, od těch nejoblíbenějších jako je buk, dub, javor či ořech, až po exotické dřeviny jako mahagon, wenge či eben. Skvělé je, že si interiérové dveře Sapeli můžete včetně zárubní pořídit kompletně se slevou 15 %, a to i v prodloužené výšce 210 cm, aniž byste si museli připlatit. V nabídce je téměř 40 různých druhů dýhy. Zajímavostí je, že 2/3 dýhovaných dveří v České republice pochází právě z produkce firmy Sapeli na Vysočině!

Vnitřní dveře Sapeli chrání na jejich povrchu čtyři vrstvy UV laku, díky nimž jsou vysoce odolné a snadno se udržují. Každé dveře jsou přitom originál. Barvu a kresbu jednotlivých dveří tvořila příroda.


Zároveň si za skvělou cenu lze pořídit také bezpečnostní dveře Sapeli nové generace RC3 GOLIAS. S nimi získáte ochranu pro svůj domov nejen před zloději, ale také před kouřem či zimou. Tyto dveře tvoří masivní smrkový rám o tloušťce 67 mm, výplň z plné dřevotřísky a jejich předností je dokonalá zvukotěsnost 43 dB.

Slevový kupon Sapeli akce si můžete stáhnout na Ona.idnes.cz. Platí až do 30. 6. 2018 a uplatníte ho v 86 prodejnách po celé České republice! Více na Ona.idnes.cz.

Napsat komentář