Kuchyň- ohnisko domova

Kuchyně jsou ve většině domácností ohniskem života. Už dávno neslouží pouze pro přípravu pokrmů, jako tomu bylo v minulosti. V dnešní kuchyni se často scházíme s ostatními členy rodiny či přáteli, trávíme v ní volné chvíle či do ní tajně unikáme za nočním mlsáním.

Často bývá kuchyně spojena s jídelnou či tvoří jeden společný prostor
s obývacím pokojem. Z uzavřené místnůstky se dnes z kuchyně stala
společenská, veřejná část našeho domova. A tím pádem i plnohodnotná
součást interiéru, která dotváří jeho celkovou estetickou úroveň.
Právě – avšak nejen – proto je dobrou zprávou, že i s relativně
omezeným rozpočtem se při zažizování kuchyně můžete rozmazlovat a dopřát si to nejlepší. 

Takto atraktivní spojení rozumné ceny,  prvotřídní kvality a designu je možné díky dlouholetým zkušenostem a vyspělým technologiím  našich výrobců, kteří vysokou kvalitu a komfort zpřístupňují široké veřejnosti.Až budete při vaření večeře opět snít o Vaší ideální kuchyni, nezapomeňte, že některé sny jsou splnitelné snáze, než se na první pohled může zdát. 

A to právě ve studiu Mia design spolupracujícím s velice úspěšným výrobcem a distributorem luxusního nábytku.  
www.vipnabytek.cz

 • Navrhujeme kuchyně s ohledem na individuální prostorové a finanční možnosti našich zákazníků. 
 • Vaše představy a požadavky doplníme o naše zkušenosti a výsledkem společné práce bude kuchyně Vašich snů, která Vám bude sloužit ke spokojenosti. 
 • Pokud uvažujete o nové kuchyni, přijďte se bezplatně a nezávazně poradit.
 • Realizujeme přání a představy zákazníků se zaměřením na výrobu kuchyní všech stylů
 • Nabízíme kompletní služby od zaměření a návrhu až po realizaci, montáž, zapojení el. spotřebičů a osvětlení, včetně zajištění všech doplňků a dřezů.
 • Vypracování projektu a zaměření provádíme zdarma.
 • Možnost splátkového prodeje a využití služeb elektroinstalace,
 • vodoinstalace a připojení plynu.
 • Doba realizace vaší kuchyně je dle vybraného materiálu 4 týdny.
 • Výroba atypických modulů je bez navýšení ceny.

„Žijete-li stále v domnění, že ideální kuchyň je pouze pro „vyvolené“  a nestačila by Vám na ni ani celoživotní hypotéka, nechte se kuchyní z VIP nábytku příjemně překvapit.
Dávno pryč jsou časy, kdy kvalitní materiály, nápadité povrchové úpravy a nejmodernější technologie byly vyhrazeny pouze pro nejluxusnější sortiment řady výrobců. Jako v jiných oborech, i v oblasti interiérového vybavení se tyto výdobytky moderní doby stávají součástí standardního sortimentu a jsou dostupné i těm, kteří požadují kvalitu, dobrý design, funkčnost, komfortní používání a dlouhou životnost, avšak jejich finanční zdroje nejsou bez limitu. 

Pokud jste to právě vy, kdo chce kvalitu luxusní vzhled a design za velmi rozumné ceny, přijďte do studia VIPnábytku.                                                                 

Nachází se na adrese :
Na Maninách 20
170 00 Praha 7
tel : 720666644
                         
O značce MIA DESIGN
Značka MiaDesign je na českém trhu nováčkem, avšak na poli světového kuchyňského designu je nepřekonatelnou stálicí. V této značce se snoubí kvalita, originální nápad, luxus a to hlavní-velice přijatelná cena.

Produkty designové řady Simple Concept značky MiaDesign se vyznačují zejména výbornou kvalitou, maximální funkčností, vytvořením dostatečně velkého prostoru i v menších rozměrových dispozicích.

To vše je pak ještě korunováno velice přijatelnou cenou, tak aby si tento luxus mohl dopřát úplně každý, bez rozdílu věku a příjmu.

Materiály masivních frontů jsou prvotřídně zpracovávány a dotvářeny dle zákazníkovy potřeby a přání. 

Na své si přijde doopravdy každý a jedním z hlavních hesel této značky je, že ve světě MiaDesign není nic nemožné! 

Produkty designové řady Simple Concept značky MiaDesign se vyznačují zejména obrovskými možnostmi co se týče designového a prostorového řešení kuchyňských sestav. Samozřejmostí je výborná kvalita a dlouhotrvající životnost používaných materiálů. Hlavní dominantou této řady je luxusní vzhled, který však nepostrádá prvky multifunkčnosti a pohodlného využití všech špatně dostupných prostorů. Hlavním důvodem proč si vybrat právě tuto značku je kvalita, nízká cena a nepřekonatelně efektivní vzhled, který ohromí naprosto každého. 

Modely této řady jsou označovány jako naprostý highlight světového designu. Tvoří je zejména čisté, rovné linie, robustních a velmi charakteristických tvarů, které se každým rokem obměňují a formují do ideálních a nejmodernějších tvarů. 
Výhodou této kolekce je však její velmi dobrá cenová dostupnost. Heslem celého tohoto konceptu je La Dolce Vita Made in Germany!

A Proč nakupovat právě u nás?

 1. Jsme nejlevnějším prodejcem na trhu a nabízíme špičkové ceny pomocí přímého importu.
 2. Už léta jsme spolehlivý prodejce s více než 10000 spokojenými zákazníky.
  Úžasný poměr ceny a zboží.
 3. Jsme přímo výrobcem, tedy pokud je Vaše vybrané zboží příliš malé, velké, nebo se Vám do prostoru jednoduše nehodí? Žádný problém, VIPnábytek má na vše řešení. Necháme Vám nábytek vyrobit přímo na míru.     

www.vipnabytek.cz

V rámci internetového obchodu se všichni často setkávají s neseriózní a neprofesionálním jednáním. Pro nás je ale spokojenost našeho zákazníka nejpřednější a vysoce důležitá, proto dbáme na servis a můžeme nabídnout bezpečnost a klidný pocit při veškerém nákupu.

Napsat komentář