Které interiérové dveře Sapeli jsou nejžádanější?

Značkové dveře Sapeli proslulé vynikající kvalitou zpracování, ušlechtilým vzhledem, který může mít mnoho krásných podob, a výbornými užitnými vlastnostmi netřeba blíže představovat. Které z modelů patří mezi nejžádanější?

Elegant si oblíbili nároční

Jasným favoritem mezi náročnějšími zákazníky, především v moderních a odlehčených interiérech, jsou bezpochyby interiérové dveře SAPELI Elegant Komfort. Spojení moderního vzhledu a možnosti volby z různých povrchových úprav inspirovalo tisíce majitelů domů a bytů k pořízení právě této varianty.

Největší oblibě se přitom těší modelové řady Elegant M 10, M 60 a M 65 ve spojení s povrchy CPL Ořech struktur a Wenge. Vysoce odolný povrch CPL na bázi tvrzeného laminátu oceníte především v případě, že máte doma domácí mazlíčky nebo malé děti.

Na vlnách SWINGu

Pokud jste našli zalíbení v populárním retro stylu, můžete se nechat inspirovat legendárními 30. léty, významným mezníkem ve světové architektuře, a doladit svůj interiér krásnými interiérovými dveřmi SAPELI Swing Praktik.

Na výběr máte jako obvykle z různých dekorů a variant prosklení – záleží na Vás, jak moc chcete svůj domov prosvětlit.

Náš tip: Vnitřní dveře Swing M 49 s hladkým povrchem CPL v nadčasové bílé barvě.

Podle nejnovějších trendů

Příznivci nejnovějších designérských trendů, kteří si zakládají na moderním vzhledu svého bydlení, jistě ocení půvab interiérových dveří SAPELI Tenga. Atraktivní spojení různě orientované dýhy podtržené lomem odráženého světla povznáší tento prvek na úroveň uměleckého díla. Dýha ořech Tenga M 15 stojí přinejmenším za prohlédnutí.

Kam pro více inspirace

Více inspirace pro Váš krásný interiér najdete na stránkách největšího prodejce interiérových dveří Sapeli v České republice – DODO for life. Mimochodem víte, že DODO for life nedávno otevřel NEJVĚTŠÍ SAPELI POINT na Pankráci přímo u magistrály? Pokud hledáte prodejní místo s nejširším sortimentem interiérových dveří Sapeli, určitě se zde zastavte.

Napsat komentář