Klasika v trendu

Gira Esprit z eloxovaného hliníku v barvě černá, hnědá a ořech

Společnost Gira svým klientům nabízí široké spektrum v oblasti inteligentní domovní techniky i klasické elektroinstalace. Se značkou Gira budete mít pocit pohodlí i bezpečí, spojené s designem vyhovujícím moderním interiorovým konceptům.

Moderní akcenty interiérové architektury sází na autentické materiály s vlastním charakterem, které jsou stejně důležité jako optický dojem. Obě tyto vlastnosti se spojují právě v designu Gira Esprit hliník u kterého je jako materiál použitý eloxovaný broušený hliník a je zachován přirozený povrch. Také barvy jasně udávají trend moderních architektů – matná černá, hnědá a ořechová s použitím pravého dřeva.

Černá barva je v pravém slova smyslu klasika pro design interiérů, i různé odstíny hnědé jsou trendy v moderních barevných konceptech pro interiéry. Rozšířením ušlechtilého designu Gira Esprit z masivních materiálů nabízí Gira náročné řešení z eloxovaného hliníku v černé a hnědé barvě a v kombinaci s dýhou z ořechového dřeva.

Exklusivní vypínačový program Gira Esprit, který je jedinečný jasnými tvary a vybranými materiály, se  rozšířil o tři designové varianty, jež navazují na individuální trend v bydlení. Reflektují trend jednoduchosti ve vybavení a nabízí autentické materiály.

Konrétně Esprit hliník s dýhou z ořechového dřeva nabízí svým uživatelům nefalšovaný zážitek z přírodního dřeva. Gira Esprit z eloxovaného hliníku v matné hnědé se hodí k různým odstínům hnědě v moderních interiérových konceptech. U rámečků z eloxovaného hliníku v matně černé je stejně jako u hnědé varianty viditelná broušená struktura povrchu.

Krytky pro rámečky Esprit jsou dostupné v barvě bílá lesklá, bílá matná, krémová lesklá, antracit a aluminium. Vedle kolébkových i tlačítkových vypínačů a zásuvek je možné do tohoto designu integrovat přes 300 funkcí moderní elektrotechniky. Např. tlačítkovým senzorem třetí generace, nedávno uvedeným na trh na výstavě BAU, je možné ovládat systém KNX/EIB, světelné scény, spínání a stmívání světel, žaluzie atd. Každé ovládací tlačítko Gira tlačítkového senzoru 3 Basis, komfort a plus je možné decentně podsvítit.

Vypínačový program Gira Esprit dále nabízí původní řadu ze skla, v barně černé, bílé, mint a umbra, dále pak v masiním provedení v materiálech hliník, chrom, mosaz a dřevo wengé. Skleněné varianty rámečků Gira Esprit jsou dále dostupné s ostrými i oblými rohy.
Celý vypínačový program Gira Esprit se vyznačuje jasnými liniemi a jednoduchou avšak jasnou formou.  

Další designové řady a funkční kombinace značky Gira Vám rádi představíme v našem showroomu v Praze, Lublaňské ulici č. 15, kde Vám rádi předvedeme kompletní sortiment výrobního programu GIRA s možností vše vyzkoušet i dotknout se.

SBS Elektro s.r.o.
Na Spádu 2133/8
400 11  Ústí nad Labem
tel.: 475 207 940
info@gira.cz
www.gira.cz

Napsat komentář