Keramické nože se zárukou kvality

Dobře vybavená kuchyň je základem úspěšného kuchaře a kvalitní ostrý nůž v ní nesmí chybět. Pokud si pořídíte nože keramické, zajistíte navíc přípravu pokrmů bez ztráty vitamínů.

Značka Ceratio je zárukou kvality a tradice. Ostří těchto nožů je vyrobeno z moderního materiálu zvaného oxid zirkonia, který se svou tvrdostí blíží diamantu, je chemicky stálý a neopotřebovává se.

Keramická čepel nože tak zůstává velmi dlouho ostrá. Další nespornou výhodou keramických nožů Ceratio je, že neničí vitamíny a enzymy v potravinách a mají nepřilnavou čepel, díky které už nebudete mít problém nakrájet i lepivé potraviny jako jsou vajíčka či sýry. Rukojeť nožů je ergonomicky tvarovaná s protiskluzovou úpravou.

Další výhody keramicko-zirkoniového ostří:

●  Udrží si ostrost mnohonásobně déle než ocel
●  Je velice lehké
●  Je naprosto zdravotně nezávadné
●  Je odolné kyselinám i barvivům obsaženým v potravinách
●  Je odolné korozi a neuvolňuje kovovou chuť

Sada keramických nožů Ceratio obsahuje celkem 3 velikosti nožů pro různé typy krájení:

 

1. Univerzální nůž Chef s nejdelší čepelí pro všestranné použití, zejména pro krájení zeleniny,       chleba, sýrů, uzeniny nebo pro porcování vykostěného masa.
2. Nůž japonského tvaru Santoku na velmi jemné krájení a porcování rybích filet.
3. Vykrajovací nožík Parer je vhodný především na okrajování, loupání nebo vykrajování            ovoce a zeleniny.

Sada 3 nožů Ceratio je balená v luxusní dárkové kazetě a zakoupíte ji za 1.285,- Kč. Navíc vám automaticky jako dárek přibalíme sadu nožů TFL-line v hodnotě 450,- Kč. A pokud při objednávce uvedete kód A9PF3, získáte další dárek – diamantový brousek zcela ZDARMA.

Více informací se dozvíte na www.ceratio.cz.

Napsat komentář