Kampaň Design&Dining

Švýcarská značka nábytku Vitra a prodejna italských potravin Wine Food Market si připravily na letošní rok společnou kampaň zaměřenou na jídelní sady nábytku. Pro všechny zákazníky, kteří si do konce roku 2016 zakoupí jakýkoliv jídelní stůl a k němu čtyři židle, je připraven voucher do Wine Food Marketu v hodnotě 10 % z ceny zboží.

Kvalitní a esteticky vyhovující nábytek dokáže přinést tu nejlepší atmosféru a vtisknout identitu každému prostoru. Právě pro kuchyni to platí dvojnásob, jelikož v ní trávíme velké množství času během přípravy pokrmů, při společné večeři s rodinou nebo u sklenice vína. Vhodně vybraný jídelní stůl a židle mohou poskytnout pohodlí a komfort pro každou příležitost a spojením s kvalitním jídlem a pitím dokážou vytvořit domov s jedinečnou atmosférou.

Vitra nabízí celou řadu ikonických produktů s rukopisem slavných designérů, jako je Jean Prouvé nebo Charles a Ray Eamesovi, které se staly klasikou a jsou vyhledávaným řešením interiérových designérů právě pro kuchyně a jídelní kouty. “Naši zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky kvalitních stolů a židlí, které budou přesně vyhovovat jejich potřebám. Je už jen na nich, zda si vyberou barevnou letní sadu plastových židlí, čalouněné židle nebo dřevěná křesílka. Mohou zkombinovat produkty od různých designérů nebo vybrat sadu svého oblíbeného autora. Jednotlivé varianty jsou cenově odstupňované, aby si mohl vybrat opravdu každý,” vysvětluje Jiří Zavadil, ředitel společnosti Vitra pro ČR, Slovensko a Polsko.

Elegantní a sofistikovanou volbou bude dřevěný stůl Solvay a židle Fauteuil Direction od Jeana Prouvého, které kombinují industriální barvy a robustní linie. Jinou atmosféru vytvoří Organic Chairs nebo židle Tip Ton Edwarda Barbera a Jaye Osgerbyho spolu se stolem Belleville, novinkou z loňského roku. V poslední době roste také obliba kombinování židlí různého typu okolo jídelního stolu. Skvělou volbou jsou například židle Vegetal od Ronana a Erwana Bouroulleca, Panton Chairs, nebo klasické EPC od Charlese a Ray Eamesových. Jednoduše tak vzniknou zábavné variace, které se mohou podle potřeby a pocitů skládat do jiných kombinací a neokoukají se,” doplňuje Zavadil.


Ke každé sadě čtyř židlí a jídelního stolu zákazníci obdrží voucher v hodnotě 10 % z celkové ceny nábytku do Wine Food Marketu, který mohou uplatnit na kterékoliv ze čtyř poboček (Smíchov, Dejvice, Průhonice či Hostivař). “Wine Food Market měl k umění a designu vždy velmi blízko. Vzhled všech obchodů navrhl Petr Kolář z architektonického studia ADR, na stěnách našich obchodů můžete vidět originální fotky od Antonína Kratochvíla, obrazy od předních českých malířů (za všechny jmenujme třeba Pavla Roučku, Vladimíra Kopeckého či Ivana Ouhela), v Tržnici jsou nainstalovány lampy od Ronyho Plesla či pohyblivé postavičky od Davida Černého. Spolupráce s Vitrou je pro nás tak přirozeným pokračováním našeho směřování,” říká David Pátek, ředitel Wine Food Marketu.

U příležitosti této akce budou v prostorách smíchovského Wine Food Marketu umístěny dva stoly se židlemi, takže si návštěvníci budou moci na vlastní kůži vyzkoušet, jak dobře se italská gastronomie hodí k modernímu designu, který prezentuje Vitra. “Kvalita ingrediencí je pro výslednou chuť jídla samozřejmě klíčová, ale každý šéfkuchař vám potvrdí, že neméně důležitá je i prezentace pokrmu. Jsem proto rád, že v projektu Design&Dining se potkávají oba tyto aspekty,” dodává Pátek.

Nabídky je možné využít u dealerů Konsepti, Decoland a Design Propaganda.Napsat komentář