Johann Malle otevřel nový showroom v Brně

Na Londýnském náměstí v Brně byla otevřena nová prodejna a showroom značky Johann Malle, českého výrobce ručně vyráběných luxusních postelí a přírodních matrací. Zákazníci zde mají možnost si prohlédnout a osobně vyzkoušet nejnovější modely postelí a matrací značky Johann Malle a nechat si poradit při výběru od odborníků. Showroom a zároveň prodejna je v lokalitě Brno Business Park k dispozici šest dní v týdnu.

Johann Malle je český výrobce s tradicí již od roku 1913, kdy se německý sedlář a obuvník Johann Malle se svým bratrem Václavem přestěhovali z Německa zpět do Čech. Přes nepřízně české historie se společnosti podařilo zachovat lásku k řemeslu až do dnešní doby, kdy přináší na náš trh kvalitní matrace a postele, které se stále vyrábí ručně z tradičních přírodních materiálů jako je dřevo, vlna, koňské žíně, len a bavlna.

Nová prodejna v atraktivní brněnské lokalitě nabízí zákazníkům široké portfolio ručně vyráběných luxusních postelí a přírodních matrací. Také v tomto novém showroomu jsme dali prostor jak klasické eleganci, tak i mladým designérům, kteří navrhli některé z produktových novinek,“ říká Jakub Šoufek z Johann Malle.

Značka Johann Malle si zakládá nejen na ruční výrobě, ale také na přírodních materiálech, které jsou pro lidskou pokožku nejpřirozenější. Přírodní matrace se tělu perfektně přizpůsobí, dokonale rozloží jeho hmotnost a zajistí anatomicky ideální polohu během spánku. Přírodní materiál použitý při výrobě matrací je skvělý pro alergiky, atopiky a pro osoby s bolestmi pohybového ústrojí,“ dodává Jakub Šoufek z Johann Malle.Napsat komentář