Jednoduchá, čistá práce – Zahradní vysavač – dmýchadlo Bosch ALS 25, obzvláště lehký a výkonný

 • Motor 2 500 W s maximálním sacím výkonem 800 m3/hod
 • Hmotnost pouhých 4,5 kg (vysávání) / 3,2 kg (dmýchání)
 • Sběrný vak o objemu 45 litrů s velkým otvorem na zip a podlážkou z materiálu odpuzujícího vodu
 • Vypolstrovaný ramenní popruh pro pohodlnou práci bez únavy 


   
  Každý, kdo by chtěl důkladně a rychle zbavit travnaté plochy a chodníky listí, může nyní sáhnout po zahradním vysavači ALS 25 od firmy Bosch. Při použití tohoto nářadí se silou 2 500 W jakožto dmýchadla pracujete s rychlostí vzduchu až do 300 km/hod, díky které se uvolní dokonce i vlhké listí. Rychlost vzduchu lze plynule regulovat a je tedy možné ji upravit na požadovanou sílu. Dalšími výhodami jsou nízká hmotnost 3,2 kg a ergonomická konstrukce s pogumovanou rukojetí Softgrip, díky které padne dmýchadlo obzvlášť dobře a bezpečně do ruky.

  Kombinované nářadí se snadným použitím
  ALS 25 lze během okamžiku přestavět z dmýchadla na vysavač listí. S nasazenou sací trubkou a 45 litrovým sběrným vakem nářadí váží pouze 4,4 kg. Nastavitelná boční rukojeť a vypolstrovaný ramenní popruh zajišťují pohodlnou práci bez bolesti v ramenou nebo pažích. Sací výkon činí 800 m3/hod a díky integrované turbíně se listí zredukuje na desetinu původního objemu. Vysavač tak zajistí kompaktní listovou hmotu pro kompostování a umožní delší práci bez přerušování (delší čas do naplnění vaku). Praktický sběrný vak lze díky oboustrannému zipu snadno a rychle vysypat. Spodní část vaku je vyrobena z materiálu odpuzujícího vodu, čímž je zaručena čistá práce.

   

   

   
  Vysavač/dmýchadlo listí ALS 25 lze zakoupit za doporučenou prodejní cenu 2.299,- Kč včetně DPH u odborných prodejců nářadí Bosch a ve vybrané síti marketů. Více informací o produktech Bosch naleznete na www.bosch-garden.cz .

   Parametry nářadí  Zahradní vysavač/dmýchadlo Bosch ALS 25
   Výkon  2500 W
   Rychlost vzduchu dmýchadla  max. 300 km/h
   Sací výkon  max. 800 m3/h (více než 13 m3/min)
   Redukce objemu  10:1
   Objem sběrného vaku  45 l
   Hmotnost  3,2/4,4 kg (dmýchadlo/vysavač)

Napsat komentář