Jak vybírat povlečení pro děti?

Každý, kdo má doma nějaké to dítko, jistě ví, že dostat je do postele bývá často obrovský problém. Pořád je co objevovat, hned mají žízeň, pak zas chtějí slyšet další pohádku. Aby děti chodily do postele rády, zkuste jim usínání zpříjemnit povlečením s obrázky jejich nejoblíbenějších hrdinů, které pošimrá jejich fantazii a vtáhne je do říše snů.

Dětské povlečení je barevné a hravé
Jednobarevné povlečení a květinové vzory vraťte zpět do skříně. Dětem přísluší hravé, originální vzory, a především obrázková povlečení, na něž se budou před spaním těšit stejně jako na oblíbeného plyšáka. Populárních motivů je na současném trhu obrovský výběr. Pro malé slečny najdete například spoustu sad s disneyovskými princeznami, jimž v poslední době dominuje povlečení Ledové království. Klučičí fantazie se zase rozběhne naplno, když jim do postele pořídíte Auta, nebo třeba superhrdiny. Hledáte něco univerzálního? Veselá partička Mimoňů potěší malé i velké bez ohledu na pohlaví. Také dětské povlečení, z nějž koukají nejrůznější zvířátka, se těší všeobecné popularitě.

Základem je kvalitní přírodní materiál
Zvláště u dětí by nám mělo ze všeho nejvíce záležet na zdraví a komfortu. Budou-li ležet celou noc v teple a pohodlí, pozitivně se to odrazí na kvalitě spánku a do nového dne se vzbudí odpočaté. Proto vybírejte pouze dětské povlečení z přírodních materiálů s vysokou gramáží. Sázkou na jistotu je 100% bavlna, jejíž koupí si pojistíte, že povlečení nebude dráždit citlivou dětskou pokožku. Nezpůsobuje ani nezhoršuje žádné alergie, je příjemná na dotek a dobře saje pot. Pro zimní měsíce je skvělou volbou také hřejivý flanel.

Obrázkové povlečení potěší všechny od miminek až po teenagery
Mysleli jste si, že pro starší děti se povlečení s hravými motivy nevyrábí? S nákupem „dospělé“ postele přece dětství nekončí. V e-shopu Rodinnébalení.cz si budete moci prohlédnout mimo jiné celou sekci dětské povlečení do velké postele. Motivy jsou tomu samozřejmě přizpůsobeny, odrostlejším potomkům tak budete moci věnovat třeba fanouškovské povlečení Star Wars. Sami nejlíp víte, v čem se jim budou zdát ty nejhezčí sny.

Napsat komentář