Jak v zimě ušetřit na topení

Hledáte-li řešení, s kterým budete mít doma teplo, aniž byste museli platit horentní sumy za elektřinu nebo plyn, podle toho čím právě topíte, pak vězte, že takové řešení existuje. Jsou jím elektrická topná tělesa Thermotec. V případě použití těchto německých elektrických topných panelů máte garantovánu nižší spotřebu až o polovinu nižší v porovnání s jinými srovnatelnými možnostmi vytápění. To znamená o polovinu méně elektřiny, kterou budete muset platit, abyste doma měli srovnatelné teplo. Jak ale přímotopy Thermotec těchto úspor dosahují? Základem je akumulační jádro uvnitř topného tělesa, které se nabíjí energií a teplo sálá i po vypnutí topení, čímž se od základu liší od jiných topných těles, která po vypnutí velmi rychle zchladnou. Povrch topení je pak vybaven speciálně konstruovanými průduchy a žebrováním, které mnohem efektivněji přenáší teplo z jádra do okolního prostředí.

Na všechna elektrická topná tělesa poskytuje Thermotec záruku v délce třiceti let na funkčnost. Máte tak jistotu, že vám tato německá kvalita vydrží. Kromě toho také slibuje úplnou bezúdržbovost po celou dobu provozuschopnosti přístrojů, což by mělo činit několik generací. Není tak podle všeho třeba investovat do žádných revizí ani servisů.

Výhodou by měly být rovněž možnosti regulace topení, které jsou dimenzovány pro moderní domácnost současnosti a splňují náročné požadavky na přesné a rychlé upravení teploty v místnostech. U topení si lze vybrat z několika typů termostatů, z nichž lze doporučit digitální termostaty v kombinaci s centrální řídicí jednotkou pro společnou komunikaci. Za příplatek si lze dokoupit i GSM modul pro ovládání topení přes vzdálený počítač nebo mobilní telefon.Napsat komentář