Jak na dokonalou terasu

Ani se nenadějeme a bude tady jaro. Plánujete letos stavět terasu? Již teď je vhodný čas přemýšlet nad výběrem venkovní podlahové krytiny. V současnosti nejlepší řešení na terasy představují venkovní keramické dlažby o tloušťce 2cm. Mají krásný design, vynikající technické vlastnosti a dají se pokládat 3 způsoby: do trávy, do štěrku nebo na terče. Dlažbu na terasu si můžete vybrat také online. Obraťte se na specialisty, kteří mají s online prodejem venkovních dlažeb letité zkušenosti. I z pohodlí vašeho domova vám s výběrem dlažby na terasu pomohou stejně pečlivě jako na kamenné prodejně.

2cm dlažby na terasy z keramiky si již získaly srdce řady lidí, kteří hledali pro svou terasu to nejlepší řešení. Inspirujte se  příběhem muže, který sháněl vhodnou podlahovou krytinu na terasu dva roky a nakonec objevil a zvolil 2cm dlažbu a pokládku na terče. Více se dočtete v článku o výběru dlažby na terasu.

Zákazník společnosti M.B.KERAMIKA zvolil dlažbu na terče v jemné imitaci kamene.
I další zákazník má na terase venkovní dlažbu na terče.

Dlažbu na terasu nakoupila online z pohodlí svého domova

Zákaznice společnosti M.B.KERAMIKA se nechala okouzlit krásou 2cm dlažby a jednoduchostí pokládky. Pro svou terasu s bazénem zvolila dlažbu v imitaci dřeva, která ji zaujala ve fotogalerii na webu firmy. Kontaktovala specialisty z online centra  s dotazem na cenu a vlastnosti a poté požádala o zaslání vzorku dlažby až k ní domů. Aby se mohla přesvědčit, jestli je dlažba stejně krásná jako na fotografii. Specialistka online centra zákaznici přes e-mail a telefon zodpověděla veškeré dotazy a poradila s technickým řešením, celý výběr a následný nákup dlažby probíhal online.

Zákaznice firmy M.B.KERAMIKA má na terase 2cm dlažbu v imitaci dřeva, kterou pořídila přes online centrum. Pochvaluje si, že dlažba vypadá jako pravá dřevěná podlaha a neuvolňují se z ní třísky.

5 důvodů, pro které si zájemci o terasu zamilují 2cm dlažby

1. Mají mnoho designů. Vybírat lze z různých imitací dřeva, betonu, kamene, či mramoru nebo ze vzorovaných a barevných dlažeb.

2. I po letech září novotou. Nepodepisuje se na nich mráz či horko, léta si zachovávají svůj původní tvar a barvy z výroby.

3. Snadno se udržují. Stačí je umývat vodou s přídavkem prostředku na keramickou dlažbu. Skvrny od vína či oleje jde snadno smýt.

4. Mají ty nejlepší technické vlastnosti. Dlažby na terasu o tloušťce 2 cm jsou odolné, pevné, vždy mrazuvzdorné a mají různé stupně protiskluznosti. Vhodný stupeň protiskluznosti pro vaši terasu vám doporučí specialista online centra.

5. Dají se položit 3 způsoby. Zvolit lze pokládku do trávy, na terče nebo do štěrku – všechny jsou rychlé a snadné. Dlažba se vždy pokládá bez lepidla a spárovacích hmot a dá se s ní manipulovat i po položení. Dlaždice se dají například přemístit na jiné místo.

Zákazník M.B.KERAMIKY má na terase 2cm dlažbu položenou na terčích.

Seznamte se blíže se 3 způsoby pokládky 2cm dlažby

1. Pokládka na terče. Venkovní dlažba se pokládá na pevný podklad – betonový nebo zhutněný štěrkový. Pod dlažbou se dají vést třeba kabely od zahradního osvětlení nebo potrubí. Prostřednictvím volných spár je zajištěn výborný odtok vody.

2cm dlažba se dá položit také na terče, které mají pevnou výšku anebo mohou být výškově nastavitelné.

2. Pokládka do štěrku. Vrstva štěrku tvoří pod venkovní dlažbou drenáž. Podobně jako při pokládce na terče je prostřednictvím volných spár mezi dlaždicemi zajištěn bezproblémový odtok vody. Štěrk zároveň bude na zahradě působit jako okrasní prvek.

I takto může vypadat pokládka venkovní dlažby do štěrku.

3. Pokládka do trávy. Dlažba se pokládá do předem připravených, vyhloubených děr. I v tomto případě je zajištěn odtok vody a prorůstající tráva  mezi dlaždicemi bude působivým prvkem celé terasy. 

Mezi venkovními dlaždicemi může prorůstat tráva.

Napsat komentář