Jak jednoduše lze usadit jímka?

Firma MIROSEP se zabývá výrobou, prodejem a montáží plastových a sklolaminátových jímek, které jsou díky mimořádně kvalitnímu zpracování a konstrukci samonosné, a tudíž usaditelné do terénu bez nutnosti betonáže. 

Kromě otvoru pro přítokové potrubí mají samonosné jímky MIROSEP nahoře manipulační otvor s poklopem pro kontrolu množství odpadních vod v nádrži. Tento otvor zároveň slouží k vyčerpání obsahu jímky fekálním vozem. Velikost žumpy závisí zejména na počtu osob žijících v nemovitosti napojené na jímku a také na charakteru objektu – zda jde o trvale obývaný dům, nebo o rekreační objekt. Protože se jedná o hotový výrobek, je vodotěsnost zajištěna výrobcem, který vám vydá příslušné osvědčení. 

Nevýhodou bezodtokých jímek jsou vyšší provozní náklady související se zajištěním vývozu odpadních vod fekálním vozem k jejich likvidaci na velké čistírně odpadních vod. Výhodou je ale jednoduché vyřízení příslušných povolení stavby na úřadě.
Díky použití kvalitních materiálů a zesílení celé konstrukce jsou naše výrobky téměř nezničitelné. Záruka je 10 let. 

Naše výrobky využijete všude tam, kde potřebujete zajistit likvidaci splaškových, odpadních vod (např. z rodinných domů, chat, atd.), technologických odpadních vod (z výroby) nebo zadržet čisté, dešťové vody k dalšímu, alternativnímu využití (zalévání zahrad, mytí aut, splachování toalet, atd.). 

Výhody sklolaminátových jímek a septiků: 
– osazení bez nutnosti betonáže
– nejlevnější na trhu
– záruka 10 let, vysoká životnost
– dodávka do 2 týdnů
– materiál odolný proti agresivní vodě a korozi
– vodotěsnost garantovaná výrobcem
– jednoduché osazení a montáž
– snadná manipulace, nízká hmotnost
– samonosná konstrukce. 


MIROSEP
Na kopci 2071, 734 01 Karviná
Provozovna: Obecnice okr. Příbram
E-mail: info@mirosep.cz
Miloš Kröhn – majitel
tel. (+420) 731 730 713

Napsat komentář