Jak co nejlépe využít prostor

Pokud máte pocit, že se Vám do bytu už nic  nevejde,  je  čas  na  vestavěnou  skříň.  Dobře  navržená vestavěná skříň dokáže využít každičkého  centimetru a po jejím zabudování budete  mít  nejenom  více  úložných  prostor,  ale  i  více  místa k bydlení.   
Pestrost nabídky materiálů a prvků vnitřního vybavení vám  umožní vytvořit vestavěnou sestavu, která bude přesně podle  vašich přání. Každá vestavěná sestava sa vyrábí na míru a je  proto originálem, který máte doma jenom vy.   Při navrhování uspořádání vnitřního vybavení, by jste se pro  své vlastní pohodlí mněli držet určitých zásad pro ukládání věcí.,  aby bylo všechno co se často používá při ruce.  

Nejdříve je potřeba si uvědomit co do vestavěné skříně hodláte  ukládat a tomu přizpůsobit její šířku a pak rozvrhnou uspořádání  polic a věšení.  Na police umístněné výše než 180 cm od podlahy ukládáme to  co se delší dobu nepoužívá.  Nejpoužívanější místo je v prostoru mezi 70 cm až 180 cm od  podlahy. V tomto prostoru je dobře umístnit police a šatní tyče  sloužící k odkládaní věcí které nejčastěji používáme. Tu je však  potřeba si ujasnit, jak vysoko potřebujete mít šatní tyč a to podle  toho, jak dlouhé oblečení nejčastěji používáte. Také si můžete  dát do skříně sklopné tyče s táhlem, které se dají připevnit mnohem  výše.  Ve spodní části je vhodné umístnit předměty snadno uchopitelné  abychom jste se nemuseli pro každý kousek ohýbat.    Za dveřmi vestavěné skříně se však může skrývat i víc než jen  sestava polic sloužících k ukládaní věcí.    Vestavěná skříň je velmi praktická možnost, jak v domácnosti  schovat z dohledu všechny věci, které by jinak interiér rušili.  Tak se za posuvné dveře můžete schovat pracovní kout, kuchyňská  linku nebo obývací stěna.  

Klientské centrum
ROLDOR  OLIVOVA 4 – Bredovský Dvůr, 110 00 PRAHA 1 
TEL: +420 224 505 118, FAX: +420 224 505 119  E-MAIL: klientskecentrum@ROLDOR.CZ  WWW.ROLDOR.CZ   

Prezentace: Roldor        
 

 

Napsat komentář