Interiérové dveře Sapeli jsou tou pravou volbou

Při zařizování či rekonstrukci bytu se často ptáme, zda myslíme opravdu na všechno. Mnohdy si ani neuvědomujeme, co vše je třeba zajistit. Tím, co spojuje celý domov, není nic jiného než interiérové dveře. Vybíráte je správně?

Při zařizování bytu si většinou udáváme celkový koncept, ze kterého pak po celou dobu vycházíme. Jak sladit nábytek s podlahou, jak vymalovat stěny tak, aby korespondovaly se zbytkem interiéru, jakou sedací soupravu zvolit k vybranému nábytku. Ale co vnitřní dveře? I na tuto velmi podstatnou součást domova musíme myslet. Dveře jsou velmi výrazným prvkem interiéru, a proto se ujistěte, že vybíráte ty pravé.

Nabídka dveří Sapeli na eshopu Dodo for life je opravdu široká. Nejen, že si můžete vybrat mezi nespočtem povrchů, úprav a tvarů, ale také mezi několika způsoby otevírání. Pokud máte byt hodně rozmanitý a trápí vás to, že dva pokoje, které dveře budou spojovat, mají naprosto odlišný styl, interiérové dveře Sapeli to vyřeší za vás. Design totiž můžete zvolit z každé strany jiný.

Interiérové dveře si ale můžete vybírat také podle toho, jakým vlivům budou vystaveny nebo jakou funkci chcete, aby splňovaly. Aby si poradili s vlhkostí, zabezpečili určitou místnost nebo byly zvukotěsné či žáruvzdorné. Společnost Dodo for life je nejúspěšnějším prodejcem dveří od roku 2011, a proto si můžete být jistí, že vybíráte to pravé a na správném místě.

Eshop Sapeli vám umožní nakupovat z pohodlí domova, ale osobní prodej, který je doplněný o rady zkušených odborníků se vám naskytne hned několika Sapeli centrech a Sapeli pointech v České republice.

Interiérové dveře Sapeli často přicházejí s výhodnými slevovými akcemi. I nyní můžete využít skvělé slevy na nové dekory, a to 15% při koupi dveří a zárubně. Zároveň můžete využít 10% slevy na kvalitní kliky M&T.

Správně zvolené vnitřní dveře dodají vašemu bydlení nezaměnitelný punc. Je to přeci jen to první, co člověk vidí, když vchází do místnosti a to poslední, když z ní odchází. Dveře jsou to, co vás vítá a co se s vámi loučí. Věnujte jejich výběru odpovídající pozornost.

Napsat komentář