Interiérové dveře jsou nejen designová záležitost

Při zařizování interiéru nesmíme zapomenout na žádný detail. Pokud má bytový design splňovat veškerá kritéria, neměli bychom podceňovat to, co celý byt spojuje. Jsou to interiérové dveře.

Když zařizujeme byt, často si udáme celkový koncept, ze kterého pak vycházíme. Ladíme podlahové krytiny, lišty a bytový textil. Nábytek musí korespondovat s bytovými doplňky. To vše pak ale můžeme úplně jednoduše zkazit, pokud opomene velmi důležitou součást bytu. Interiérové dveře. Dveře totiž představují celkem výraznou část prostoru. Pokud je nezvolíme správně, kdekdo si toho všimne.

Výhodou dveří SAPELI je to, že si je můžete uzpůsobit dle nábytku. Nabídka dveří na DODO for life je opravdu široká. Jednak si můžete zvolit dveře designově tak, jak potřebujete, třeba i z každé strany jinak, což je skvělé především u bytů, kde je každá místnost laděná do jiného stylu. Další výhodou je to, že je možné zvolit funkci. Pokud potřebujete dveře například do koupelny, do sauny nebo vnitřního bazénu, i s tím vám na prodejnách DODO for life pomohou. Najdete zde zkrátka všechny druhy interiérových dveří.

Skvělou zprávou je, že do 30. 12. 2015 můžete využít obrovské akce na dýhované dveře SAPELI. Dýha je úžasnou designovou záležitostí už proto, že můžete volit ze sta různých druhů dýhy. Ta v sobě nese kousek života letitých stromů a to vašim interiérovým dveřím dodá duši. Dýhované dveře značky SAPELI jsou ošetřeny čtyřmi vrstvami laku, takže se nemusíte bát, že by je jen tak něco poškodilo.

Správně zvolené vnitřní dveře dodají vašemu bydlení nezaměnitelný punc. Je to přeci jen to první, co člověk vidí, když vchází do místnosti a to poslední, když z ní odchází. Dveře jsou to, co vás vítá a co se s vámi loučí.

Napsat komentář