Inspirace – luxusní sedací soupravy! Proč ano?

Sedací soupravy jsou dominantou téměř všech obývacích pokojů. Milujeme je, protože nám poskytují místo pro relaxaci. Aby tomu tak skutečně bylo, je třeba vybrat opravdu kvalitní sedačku, která se do našeho pokoje současně bude hodit stylem a rozměry. Poradíme vám, co byste při výběru měli vzít v úvahu a detailněji se podíváme na ty nejluxusnější sedací soupravy, které můžete doma mít.

Na co si určitě musíte dát pozor
Nákup sedací soupravy není jet tak. V první řadě je třeba si určit rozměry a pode nich se řídit. Dále určíte tvar. Nejpopulárnější jsou dnes rohové sedací soupravy a to z toho důvodu, že nezabírají příliš moc místa a současně nabízejí dostatek prostoru pro více lidí najednou. Naopak poměrně out jsou klasické soupravy (jedna sedačka a dvě křesla). Pozor si musíte dát na design. Sedačka by měla být dominantou pokoje a měla by také korespondovat s jeho ostatním vybavením. Co se týče barvy, je praktičtější, volit tmavé odstíny, protože na nich nejsou tak moc vidět nečistoty. Z hlediska materiálu jsou výbornou volbou sedačky kožené či z eko kůže, které se snadno udržují. Pokud vyberete sedačku s klasickým potahem z tkaniny, dejte i pozor na jeho tloušťku. Platí, že čím silnější, tím lepší.

Luxusní sedačka i u vás doma
Pokud si chcete dopřát opravdové pohodlí, měli byste se zaměřit na luxusní sedací soupravy. Investice do nich je sice vyšší, ovšem je třeba si uvědomit, že si kupujete maximální pohodlí a sedačku, která vám krásná vydrží řadu let. Jedním příkladem za všechny může být luxusní kožená sedací souprava Nestep. Na první pohled zaujme stylovým designem a potěší i vás svými možnosti. Sedačka je rozkládací a díky důmyslným opěrným plochám nabízí pohodlí úžasné pohodlí. Sedačka má dokonce i praktický úložný prostor.

Hledáte další inspiraci? Tento výběr luxusních sedacích souprav vás potěší!

Napsat komentář