Ideální řešení úložného prostoru – Vestavěná skříň na míru

Většina domácností se často setkává s problémem, jak efektivně a zároveň přehledně uložit věci, včetně věcí méně často používaných. Jedním z nejlepších řešení jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi.

Vestavěná skříň se vyrábí vždy na míru a podle individuálních potřeb zákazníka. Tím je umožněno dokonalé využití každé skuliny třeba i u podlahy či stropu. Používáním kvalitního kování na posuvné dveře, firma Ibis interiér docílila plynulou lehkost při posuvu dveří a  zpřístupnění celé části úložného prostoru jednotlivého modulu.

Díky široké škále doplňků k vestavěným skříním, jakými je například plnovýsuvná zásuvka, výsuvná police, kravatovník, kalhotovník, sklopná šatní tyč atd., navíc získáte i dokonalý přehled o uložených věcech.

Široká nabídka materiálů vám umožní sladit skříň s ostatním vybavením ve vašem bytě, domě či komerčním prostoru tak, aby nedošlo k narušení atmosféry prostoru. Nebo naopak můžete ze skříně udělat dominantní prvek místnosti – záleží jen na vašich potřebách, představách a požadavcích na rozložení skříně a úložných prostorů.

Vestavěné skříně na míru, které přesně zapadnou do každého interiéru a přinesou do vašeho domu či bytu radost a pořádek. Takové řešení nabízí firma Ibis interiér s.r.o., která se specializuje na výrobu vestavěných skříní na míru všech typů a tvarů.

Především díky vlastní výrobě, široké nabídce materiálů a doplňků, nachází společnost Ibis interiér uspokojivé řešení pro všechny zákazníky.

Pro vestavěné skříně používá pouze kvalitní materiály, které jsou prověřeny dlouholetou praxí, a proto si může dovolit poskytnout záruku 7 let.

Neváhejte proto navštívit internetové stránky, vzorkovou prodejnu nebo firmu Ibis interiér kontaktovat, aby vám poradili, navrhli, nacenili a zrealizovali vestavěnou skříň na míru podle vašich představ. 

Komerční prezetance společnosti Ibis interiér 

Napsat komentář