Hračky na zahradu

Když přeje počasí, je pro děti ideální zábava na zahradě, kde jim nic nehrozí a jsou neustále pod dohledem rodičů či prarodičů. Navíc si mohou pozvat kamarády a dovádění si užít společně.

Je ovšem třeba vybavit zahradu odpovídajícími hračkami. Menší děti rozhodně potěšíte, když jim nainstalujete trampolínu, pískoviště, bazének či klouzačku. Nejen že si s jejich pomocí zdravě protáhnou tělo, ale naučí se také kreativitě a rozvinou sociální komunikaci.

Pestrobarevné dřevěné pískoviště

Vybavené volným přístupem z obou stran, širokými sedátky a dostatečně velkou plochou pro hraní, upoutá veselým designem. Důležité je, aby byl materiál – sušené dřevo – nejen dobře povrchově upraven, bez rizika zadření třísky, ale také opatřen zdraví neškodným nátěrem, který ho chrání proti vlivům počasí. Užitečná stříška bude stát v cestě přílišným slunečním paprskům i drobnému mrholení, po spuštění těsně nad konstrukci pak ochrání písek před nečistotami a přístupem koček či psů.

Skluzavky

Skluzavky značky Monkey´s Home jsou symbolem kvality, představují nejprodávanější prémiovou značku pro domácí užití v České republice. Vynikají nejen skvělým skluzem, ale také pevností a stálobarevností. Výrobek z recyklovaného polypropylenu je odolný vůči UV záření i poškrábání, je vybaven přípojkou na vodu. Je vhodný pro děti od tří do deseti let.

Děti a trampolína

Cvičení na trampolíně dětem přináší řadu dlouhodobých zdravotních benefitů

  • zlepšuje jejich psychickou pohodu,
  • srdečně cévní činnost a funkci dýchacího aparátu,
  • umožňuje kontrolu hmotnosti.

Trampolína je výjimečně účinná i pro rozvoj motoriky kojenců a batolat. Pokud před dítě dáte třeba velký míč, postaráte se mu o zdravou zábavu, během níž lezením po odrazové ploše s nutností udržovat rovnováhu posiluje kosterní svalstvo a rozvíjí celou motoriku. Proto také aktivity na trampolíně doporučují malým dětem mnozí pediatři.

Napsat komentář