Hledáte kvalitní vířivku za rozumnou cenu?

Centrum Alexa nabízí mnoho druhů vířivek, které se liší ve velikostech, počtem míst, počtem trysek, vybavením a dalšími funkcemi. Jeden druh však vyniká nad ostatními svým poměrem kvalita/výkon/cena. Jedná se o vířivku typ MK-21A. Tato vířivka je vhodná jak pro osobní, tak i pro komerční využití.

Důvod, proč si vybrat vířivku, která má na rozdíl od nafukovací vířivky pevnou vanu, je ten, že vířivka má přinést nejen zábavu, ale hlavně relaxaci, uvolnění svalů a další rehabilitační účinky. Čehož nikdy nedosáhnete v případě nafukovacích vířivek, kde chybí právě pevný posed. Díky tomu, že vířivka MK-21A má pevnou skořepinu, která je ergonomicky tvarována a přizpůsobena na lidské tělo, dokáže udržet například bolavá záda v takové pozici, která nezhorší jejich stav. Tohoto u nafukovací vířivky nikdy nedocílíte, protože nic takového u nich neexistuje. Nafukovací vířivky jsou vhodné spíše jen pro zábavu a nemají žádné terapeutické účinky. Co z toho plyne? Kupte si pořádnou vířivku MK-21A a ne žádné napodobeniny vířivek!

Jak jsme již řekli, vířivka MK-21A má pevný skelet, který dokáže pojmout až šest osob a vyniká skvělým ergonomickým tvarem. V praxi to znamená pevný posed, ze kterého získáte maximum uvolnění. K ergonomickému tvaru je také přidán vířivý hřib, který se nalézá na dně vířivky a jeho úkolem je masáž chodidel. Další vychytávkou je také masáž trapézových svalů (nejvýše položené zádové svaly). Tyto svaly nejvíce trpí při kancelářských pracích a časem u nich dochází ke svalovým „zatuhlinám“, které je nutné pro jejich uvolnění masírovat. Místo maséra to však zvládne naše vířivka, která má trysky nastaveny přesně na tyto svaly.

Ve vířivce MK-21A se o vás postará celkem 128 trysek, z toho 50 vzduchových. Vzduchové trysky mají na starost prokrvení všech vrstev kůže a také díky jejich silnému proudění vzduchu navozují pocit levitace. Vodní trysky, které mají také příměs vzduchu, uvolňují svaly do hloubky. U této vířivky jsou také rotační trysky, jejichž účel je stimulovat větší oblast těla než v případě jednoduchých vodních trysek, které jsou nastaveny přímo na konkrétní část těla. Vířivá koupel pomůže uvolnit jak psychicky, tak fyzicky unavené tělo a dodá kloubům a svalům potřebnou úlevu. Koupání ve vířivce posiluje imunitní systém, stimuluje krevní oběh a tím přivádí více kyslíku k orgánům, které se díky tomu rychleji regenerují.

Vířivka MK-21A nabízí další technologické vychytávky. Jednou z nich je možnost napojení pískové filtrace, která se postará o dlouhodobě kvalitní vodu s použitím minima bazénové chemie, což vede k ušetření nákladů na provoz vířivky. K tomu také přispívá ozonový desinfekční systém. Mezi ostatní příslušenství také patří integrovaný audio systém s možností přikoupení a zabudování LCD televize, která vytvoří příjemnou kulisu. Pocit relaxace umocňují zabudovaná světla, která mohou svítit od červené po modrou barvu, nebo se jejich barva může automaticky měnit – vše dle vašeho nastavení.

Poslední a asi nejvíce očekávanou informací je cena této vířivky. Když se rozhlédnete, jaká je situace kolem nabídek kvalitních vířivek, zjistíte, že cena 145 000 Kč včetně DPH (červen 2013), která je za tuto vířivku, je bezkonkurenční. Navíc jako bonus od nás dostanete dovoz a montáž zdarma. Vířivku MK-21A objednávejte na webových stránkách Cenrum Alexawww.centrumalexa.cz/virivky nebo nás navštivte v našem showroomu, který se nachází ve Frýdku-Místku, kde si danou vířivku můžete osobně prohlédnout. Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Napsat komentář