Harko – koupelny a více

První koupelnové studio firmy Harko už brzo oslaví desetiletí. A protože stavby i rekonstrukce koupelen patří ke standardním službám společnosti, bylo jen otázku času, kdy otevře i druhé místo s velkým výběrem kompletního sortimentu keramiky, van, baterií, sprchových koutů, nábytku a obkladů. A protože koupelna (a nejen ta) se neobejde bez vody, bylo jen otázkou času, kdy firma rozšíří svou působnost na veškeré rozvody z plastů, mědi či pozinkovaného potrubí. Což s sebou samozřejmě často nese i montáže celé škály čerpadel, vodáren, filtrů, regulátorů tlaku, vodovodních baterií a další požadované technické zařízení. Ovšem vodu je také nutné dostat zpět: i na to jsou odborníci firmy připraveni a mají na výběr z bohatých skladových zásob velkoobchodu ve škále kanalizačních i odpadních systémů, vpustí, sifónů a dalšího bohatého příslušenství. 

Harko poskytuje svým klientům komplexní servis a stavbu bez starostí, postará se o:

  • projektovou dokumentaci
  • revizi vodo-topo-plyn 
  • vyjádření orgánů státní správy 
  • stavební práce : zednické/obkladačské/elektro/malířské
  • ekologickou likvidaci stavebních zbytků včetně demontovaných zařízení 

Všechny služby završuje servis, v mnoha případech s vlastními vyškolenými zaměstnanci, a to po dobu 24 měsíců od realizace.

S plynem to Harko dovede
Od roku 2004 firma provádí montážní práce na plynovodech a plynovodních přípojkách a stala se partnerem Jihomoravské plynárenské a.s. Tým techniků, technologů, projektant, revizní technik a montážní pracovníci instalují kromě kotlů na plynná paliva také kotle na paliva tuhá, firma dodává celkové zařízení kotelen, čerpadla a další příslušenství. Samozřejmostí v komplexní nabídce je vypracování projektové dokumentace k plynoinstalacím, ústřednímu vytápění, rozvodům vody, odpadů, kotelnám – a to jak k rekonstrukcím, tak ke všem novostavbám.

A protože na montáže kotelen úzce navazuje montáž ústředního vytápění, je firma schopna nabídnout svým klientům otopný systém z několika druhů plastového potrubí, měděných a ocelových trubek a v Širokém sortimentu radiátorů.

Harko zajistí rovněž kompletní stavby plynovodů a přípojek včetně projektu, stavebního povolení, revizí, zkoušek a uvedení do provozu (STL, NTL, průmyslové plynovody, domovní plynovody, propoje plynovodů do 0,15 MPa, práce pod plynem). V nabídce má firma rovněž domovní rozvody instalace plynu, vložkování komínů, poskytuje autorizovaný servis a montáž plynových spotřebičů firem : Dakon, Protherm, Therm, Vaillant, Buderus, Viessmann, Ferroli, John Wood. Společnost se postará o rekonstrukce výše uvedených zařízení a rozvodů INServis a zabezpečuje havarijní služby při poruchách a haváriích plynových spotřebičů, plynovodů a přípojek.

Harko, to je také

  • prodej veškerého instalačního materiálu: voda, topení, plyn, sanitární technika, obklady a dlažby
  • přípravné práce pro stavby, zemní a výkopové práce

Od roku 2007 je firma držitelem certifikátu GAS pro výkon společných činností v plynárenství České republiky a je distributorem technických plynů. 

HARKO, s.r.o, Trávník 140, Kroměříž,
tel.: 573 339 308, 573 343 216, fax.: 573 336 090, www.harko.cz

Napsat komentář