Hanák nábytek bodoval na mezinárodním veletrhu Mobitex.

V rámci Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex se každoročně koná soutěž Grand Prix Mobitex, kterou vyhlašuje a organizuje akciová společnost Veletrhy Brno. Soutěž oceňuje inspirativní a inovativní exponáty z veletrhu Mobitex.

Hodnocení exponátů prováděla odborná hodnotitelská komise složená ze zástupců institucí, které pečlivě sledují vývoj designu u nás i ve světě. Hodnotila se komerční tvorba výrobních a obchodních firem v kategoriích „progresivní design“ a „progresivní technologie.“

Veletrhu se zúčastnilo 809 vystavovatelů z 19 zemí světa, a prohlédlo si je na 60.000 návštěvníků z 31 zemí světa.

Hanák nábytek a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, představil v rámci veletrhu Mobitex 2012 svůj Interior Concept, za který získal 2 ocenění v daných kategoriích:

• 1. místo za Progresivní design exponátu HDeco,
• 2. místo za Progresivní technologie exponátu Interiérové dveře Paris.

Vedle těchto cen, získal také ekluzivní cenu, která není běžně vyhlašována:
• Zvláštní ocenění za vynikající koncept firmy a komplexnost výrobního programu.

Interior Concept je filozofií společnosti Hanák pro reálný životní styl. Ctí všechny požadavky na kvalitní nábytek a nabízí komplexní řešení pro interiér každého domu. Vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku, z rozsahu výrobního portfolia a z technologických možností, kterými disponuje firma Hanák.

Vedle luxusního nábytku představila i produktovou řadu Active, ve které se snoubí tradiční kvalita české firmy s vynikající a všem dostupnou cenou.

V rámci komplexní nabídky pro interiér firma HANÁK poprvé oficiálně představila novinku ve výrobním programu – kolekci luxusních interiérových dveří v provedeních dýha a lak ve vysokém lesku i matu. Expozici dále doplnil exkluzivní solitérní nábytek z kolekce HDeco, který byl poprvé představen v Praze na výstavě Designblok 2011. Ten prezentuje kreativní možnosti Designcentra Hanák, řemeslné schopnosti našich pracovníků a nechává nahlédnout veřejnost do budoucnosti nábytku značky Hanák.

„Na veletrh Mobitex jsme přišli proto, abychom se ukázali s celým uzavřeným sortimentem, protože jsme výrobci celých interiérů, nikoli jen kuchyní, tak jak jsme stále v podvědomí zákazníků. Rozvinuli jsme výrobu na obývací pokoje, šatní systémy a interiérové dveře. Veletrh má vysokou úroveň a my jsme byli spokojeni, v naší expozici bylo po celé konání veletrhu plno. Získali jsme tu tři ocenění za naše produkty, včetně ocenění za design“ uvedl ing. Stanislav Hanák.

Více informací na www.hanak-nabytek.cz

 

foto: Hanák nábytek, a.s.

Napsat komentář