EVO – co bylo před ním?

Mediterran Slovakia, s.r.o. od svého založení v roce 2000 uvedla mnoho novinek, mezi kterými si každý našel to pravé. Na český trh přicházejí tyto produkty od roku 2007 se založením společnosti Mediterran CZ, s.r.o. Tašky Standard a Danubia jsou vhodné pro každého zákazníka.

Jejich prověřené tvary a barevné odstíny představují dobrou volbu střešní krytiny na jakoukoliv budovu. Tašky Coppo se začaly vyrábět v roce 2004. Tato řada splňuje požadavky nejen domácích, ale i zahraničních stavitelů v oblasti nových trendů za výhodnou cenu. Tašky Coppo terracotta a antická červená představovaly přechod od klasických barevných odstínů k moderním motivům. Coppo Ferrara a Venezia se svojí speciální povrchovou úpravou a kompozicí barev byly mezi průkopníky nové éry a inovace na trhu. Ploché tašky Zenit a Rundo jsou optimální na šikmé střechy klasických i moderních budov. Jejich přednostmi jsou jednoduchost a výjimečnost oproti běžně používaným tvarům vlnitých tašek. Zenit a Rundo zároveň patří do rodiny exkluzivních produktů vhodných pro modernizaci střechy. Tašky typu Danubia, Coppo, Rundo a Zenit jsou ošetřeny ochranou barev ColorSystem.

Rok 2009 přinesl novinky v duchu přirozenosti. Standard Vlčanka je produkt inspirovaný přírodou. Jeho jednoduchá základní povrchová úprava a cenová dostupnost si získala mnoho příznivců. 

Zenit břidlice je výjimečná pro obdélníkový tvar a motivem na povrchu tašky. Ten připomíná tok řeky, který je v souladu se svým okolím.
Foto: Taška Zenit EVO antická

Technologie EVO
EVOluci nezastavíš!

V roce 2010 vstoupily na český trh exkluzivní novinky. Současný nejvyšší stupeň inovace společnosti Mediterran představuje technologie EVO, která otevírá nové dimenze ve výrobě střešní krytiny. Produkty označené EVO jsou vzhledem k použitým materiálům a preciznosti výrobních procesů zárukou kvality a dlouhé životnosti. 

Mezi přední vlastnosti této technologie patří:

  • Výjimečně tvrdý a odolný povrch proti povětrnostním podmínkám a zásahům okolí
  • Velmi jemná, precizní a hladná povrchová úprava
  • Vyšší odolnost proti tvorbě mechu
  • Povrch tašky EVO vůbec nenasákává vodu
  • Mimořádně dlouhá životnost střešní krytiny
  • Estetický vzhled a lesk tašek


Foto: Taška Danubia EVO – višňově červená

Tašky Danubia EVO jsou v nabídce ve čtyřech barevných provedeních – cihlově červené, višňově červené, hnědé a carbon. V produktové řadě Rundo EVO lze zvolit odstíny cihlově červené, višňově červené a hnědé.

Nejnovějším skvostem produktové řady Coppo je taška Modena se speciální povrchovou úpravou. Modena svými barevnými odstíny a tóny připomíná slunečné pláže jižní Evropy.

Záruka kvality
Společnost Mediterran CZ, s.r.o. poskytuje 30-letou záruku od data dodání zboží na stálost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost betonových tašek.


Foto: Taška Zenit EVO carbonMediterran CZ s.r.o.
Vídeňská 264/120b
619 00 Brno
Tel.: +420 547 122 120
Fax: +420 547 122 121
E-mail: obchod@mediterrancz.cz
Web: www.mediterrancz.cz

 

 

 

 

Napsat komentář