Dýchejte doma zdravý a čistý vzduchu pomocí nové čističky vzduchu Airbi FRESH!

Mnoho lidí v dnešní době trpí dýchacími potížemi, které pramení ze znečištěného ovzduší v jejich domovech, např. z nového nábytku či koberců, které uvolňují nebezpečné plyny apod. Velkým problémem je i znečištěné ovzduší ve větších městech, a tak i pravidelné větrání přináší více škody než užitku. Nejen v těchto případech je doporučeno použití vícestupňových čističů vzduchu, a proto se na českém trhu objevuje zcela nový přístroj značky Airbi – čistička vzduchu FRESH s integrovaným senzorem kvality ovzduší.

Airbi FRESH na první pohled zaujme svým moderním a líbivým designem. Tento přístroj v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Prvním filtrem v celém šestistupňovém filtračním systému je přední látkový předfiltr, který zachycuje největší nečistoty jakou jsou chlupy, vlasy apod. Následuje masivní kombinovaný filtr, který se skládá z HEPA filtru a uhlíkového filtru. Pouze HEPA filtr dokáže zachytit až neuvěřitelně malé prachové částice o průměru 0,3 mikronů (lidským okem neviditelné). Uhlíkový filtr absorbuje pachy a mimo to pomáhá zachytávat další škodlivé látky jako je např. formaldehyd apod. Za kombinovaným filtrem se nachází fotokatalytický filtr, který společně s UV lampou likviduje viry a bakterie přítomné v ovzduší. Posledním článkem v celém filtračním systému je pak ionizátor, jenž vytváří často chybějící záporné ionty ve vnitřním ovzduší.

Čistička vzduchu Airbi FRESH má dostačující vzduchový výkon pro čištění ovzduší v místnosti do 40 m2, a proto se doporučuje pro všechny osoby, které mají potíže s dýcháním znečištěného ovzduší. Její použití je vhodné i u alergiků neboť dokáže zbavit domácnost alergenů vyskytujících se ve vzduchu. Airbi FRESH stejně jako další čistička značky Airbi – model PURE příznivě ovlivňuje životní prostředí každého z nás, neboť zlepšuje dýchání a dokonale čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí.

Funkce přístroje

Senzor kvality ovzduší: Přístroj je vybaven pachovým senzorem, jenž pomáhá identifikovat kvalitu ovzduší a pomocí kterého se upravuje tzv. senzorový režim přístroje.
Indikátor kvality ovzduší: Je umístěn v ovládací části přístroje a v závislosti na detekované kvalitě ovzduší se mění LED osvětlení.
Kontrolní systém vyměny filtrů: Přístroj má zabudovaný kontrolní systém pro včasnou výměnu filtrů.
Výběr z několika pracovních režimů: Uživatel má možnost si vybrat mezi 3 provozními režimy – manuálním, s časovačem a senzorovým režimem.
Bezpečnostní pojistka: Přístroj se sám automaticky vypne, pokud se otevře čelní panel.
Ultratichý motor: Použitím ultratichého motoru má uživatel možnost používat přístroj s tou nejpokročilejší technologií na trhu.

Součástí základního balení jsou již všechny filtry potřebné pro uvedení přístroje do provozu a samozřejmě český návod k použití.

Proces čištění vzduchu probíhá následovně

1. Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů, čímž prodlužuje životnost kombinovaného filtru (HEPA + uhlíkový filtr).

2. HEPA filtr: Má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,3 mikronů s účinností více jak 99.9%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.

3. Uhlíkový filtr: Likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.

4. Nano-fotokatalytický filtr: Společně s UV lampami rozkládá nebezpečné plyny bez vytváření druhotného znečištění vzduchu. Tento filtr vyniká také jednou speciální vlastností, je totiž schopen regenerace, ke které dochází během procesu samočištění, a proto prakticky není nutné tento filtr vyměňovat.

5. UV lampa: Vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění, a proto jeho čištění pomáhá k její prevenci. Ultrafialové záření likviduje mikroorganismy (viry) obsažené ve vzduchu.

6. Ionizátor: Generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díky tomu zůstává vzduch vždy čerstvý.

Technické parametry

Příkon: 34-50W
Vzduchové výkony: nízká rychlost – 110 m3, střední rychlost – 155 m3, vysoká rychlost – 198 m3
Hlučnost: 30-44 dB
Hmotnost: 6,9 kg
Rozměry: 602 x 382 x 249 mm
Doporučený rozměr místnosti: 40 m2
Barva: bílá/perleťově zelená

Další informace o společnosti Bibetus s.r.o.:

Společnost Bibetus s.r.o. byla založena v roce 2008 jako přímý nástupce obchodní činnosti jednoho ze svých zakladatelů, který začal působit na českém trhu před více než 18 lety. Mezi základní pravidla, kterými se všichni zaměstnanci společnosti snaží neustále řídit, patří vstřícnost, slušnost a ochota vyhovět. Vše začalo roku 1993 prodejem špičkové britské čistící techniky VAX, následně byly do prodejní nabídky přidány teploměry, čističky a zvlhčovače vzduchu. V roce 2001 byl zprovozněn první internetový obchod METEOshop, který se postupem času přetvořil na specialistu v oblasti meteorologických přístrojů. Již od počátkou jsou velkou výhodou cenné zkušenosti s vytvářením internetových aplikací, a proto tyto služby společnost nabízí i dalším zákazníkům. Od roku 2006 zastupujeme v České republice značku AVAIR, resp. její čističky a zvlhčovače vzduchu a ačkoliv se to nemusí na první dojem zdát, všechny zmíněné obory naší obchodní činnosti mají něco společné. V roce 2011 společnost uvádí na český trh svoji vlastní značku AIRBI a stává se oficiálním distributorem švýcarské značky domácích designových spotřebičů STADLER FORM.

Cílem společnosti Bibetus s.r.o. je zvyšování kvality služeb se zaměřením na zákazníka. I proto se námi prodávané zboží vždy snažíme poznat až do „posledního šroubečku“, aby se na nás mohl jakýkoliv zájemce kdykoliv obrátit a my mu mohli poskytnout tu nejlepší odbornou pomoc a poradit mu. Nejen díky tomuto přístupu si naše služby oblíbilo nespočet lidí, kteří nám udržují trvalou přízeň, a kterých se nesmírně vážíme.
Od počátku nám vyhovuje blízký kontakt se zákazníkem, proto máme v Brně také kamennou prodejnu, kde si můžete téměř vše námi nabízené zboží fyzicky prohlédnout. Na místě je možné nechat si všechny produkty podrobně vysvětlit či předvést. Společnost také provozuje několik internetových obchodů, jejichž prostřednictvím je možné nakupovat z pohodlí domova. Objednané zboží, které je skladem, zasíláme do 24 hodin od potvrzení objednávky po celé České republice.

Kontaktní informace:


Bibetus s.r.o.
Valchařská 77
Brno 614 00
Česká republika
IČ: 28294483
DIČ: CZ28294483
Tel., fax: +420 544 214 627
Mobil: +420 733 133 770
Email: info@bibetus.cz
Web: www.bibetus.cz

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 59165.

Napsat komentář