Dveře Sapeli: stovky druhů v základní nabídce, další na vaše přání

Značka Sapeli vyrábí dveře už 25 let. Nabídka se za tu dobu rozrostla ze šesti modelů na dvacet řad a stovku modelových řad. Vyberete si ten, kdo touží po něčem exkluzivním, i ten, kdo hledá špičkovou kvalitu za dobrou cenu.

Interiérové dveře Sapeli
Interiérové dveře Sapeli

Vyrobeny přímo pro vás

Na to, jaké dveře pořídíte, je dobré myslet už na začátku projektu. Díky tomu budete mít připraveny správné rozměry dveřních otvorů a také dostatek času na výběr i výrobu dveří. Interiérové dveře Sapeli jsou totiž vyráběny na zakázku. Firma tak projevuje své ekologické cítění – žádné zbytečně vyrobené kusy. Veškerá výroba navíc probíhá v České republice a z certifikovaných materiálů.

Letošní novinka: keramický tisk

Inspiraci pro nové vzory a typy dveří hledá Sapeli všude – například dveře Hanum s designovou ozdobou, která po vyklopení zároveň slouží jako věšáček, vznikly nejprve jako nápad studentky průmyslového designu.
Letošní novinkou je pak třeba dekor dub sukatý struktur v nabídce laminovaných dveří. Dveře působí naprosto přírodním dojmem a těžko je odlišíte od dveří z masivu. Na rozdíl od nich jsou ale barevně stálé.

Skleněné dveře Sapeli SAPGLASS
Skleněné dveře Sapeli SAPGLASS

Máte raději minimalistický styl s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů? Pak je pro váš domov vhodný skleněný program skleněných dveří Sapeli SAPGLASS. Z velké nabídky vzorů, materiálu a provedení skleněných výplní asi nejvíce zaujme nejmodernější keramický tisk, kdy se inkoust spojuje se sklem za velmi vysokých teplot (až 700°C ), čímž se obraz se sklem dokonale spojí.Je tak zajištěna barevná stálost a odolnost proti mechanickému poškození, vodě, teplu i UV záření. Použité sklo je pevné a bezpečné, takže se ho nemusíte bát použít ani když máte děti nebo nebo větší zvířecí miláčky.

Dveře a kliky si před nákupem raději osahejte

Veškerou nabídku vnitřních dveří a doplňků Sapeli najdete přehledně na stránkách společnosti i autorizovaných prodejců, ale konzultaci je lepší absolvovat osobně. Kromě toho, že vám odborníci vysvětlí výhody různých typů kování a materiálů, vyzkoušíte si dveře také naživo.

Pobočky DODO forlife nabízí kompletní nabídku vnitřních dveří Sapeli
Pobočky DODO for life nabízí kompletní nabídku vnitřních dveří Sapeli

K nejúspěšnějších prodejcům dveří Sapeli patří společnost DODO for life. Kromě dveří a doplňků značky Sapeli a Loprais najdete v showroomech také plovoucí podlahy a obklady a dlažby. Pobočky DODO for life najdete na sedmi místech v Praze a čtyřech napříč republikou. V showroomech je vystaveno více než 550 dveří Sapeli. Nakoupit tu můžete i na splátky.

Napsat komentář