Dveře Sapeli jsou pro váš interiér to pravé

Domov znamená mnohem víc, než jen místo, kde můžeme žít. Proto chceme, abychom se doma cítili příjemně, bezpečně a sami sebou. Vybrat to pravé pro naši domácnost  ale nemusí být vždy snadné. S interiérovými dveřmi Sapeli máte jistotu, že jste vybrali to pravé.
 

První dojem

Interiérové dveře jsou tím prvním, s čím se setkáváme. Napovídají, co se za nimi nachází a také dle toho splňují určitou funkci. Kromě toho jsou velmi podstatným designovým prvkem vašeho bytu. Dveře Sapeli nabízejí nepřeberné množství druhů, odstínů a tvarů, dále také variant otevírání nebo speciální funkci. V DODO for life najdete dveře do pokoje teenagera, do domácí sauny i hlučné dílny
 


Víceúčelové dveře Sapeli

Praktické dveře
Vzhled dveří je jedna věc, není ale nejpodstatnější. Měla by nás zajímat i další kritéria a to je především kvalita a bezpečnost. Interiérové dveře Sapeli mají protipožární ochranu, jsou vybaveny hliníkovou fólií, která sice není vidět, ale její funkce je velice důležitá. Díky ní se dveře nedeformují a nedochází k prohnutí křídla. V Sapeli najdete i další speciální úpravy, jako je zvukotěsnost nebo kouřotěsnost.
Za další velkou výhodu dveří Sapeli považujeme to, že jejich celoskleněné dveře Sapglass jsou vyráběny z kaleného skla, které se při rozbití rozletí na velmi malé kousky, takže není nebezpečné. To je ideální varianty pro ty z vás, kteří mají doma malé děti nebo domácí zvířata. Nehoda se stane raz dva a vy tak máte jistotu, že jsou vaši blízcí v bezpečí.
 


Celoskleněné dveře Sapeli do jídelny

Kam pro dveře Sapeli?
Společnost DODO for life je jedním z nejúspěšnějších prodejců dveří a není tomu tak náhodou. Ve všech Sapeli centrech a Sapeli pointech po celé České republice vám s výběrem ideálních interiérových dveří, zárubní a kování, pomohou odborníci, kteří svůj sortiment dobře znají a dokáží tak odhadnout, co je pro vás to pravé. Využít ale můžete i eshop Sapeli a objednat dveře z pohodlí domova.

Napsat komentář