Dveře, které vás budou bavit: Skleněné s báječnou hrou světla i klasické bílé

Už vás nebaví doma vaše fádní dveře, které navíc dosluhují? Pak je nejspíš čas na jejich výměnu! Dopřejte si takovou, která váš domov prozáří a osvěží. Hra světla a stínů propůjčí vašemu domovu díky skleněným dveřím Sapglass od Sapeli nejen vzdušnost, ale také originalitu, se kterou se hned tak nebudete nudit. Nebo máte raději klasiku? Pak vsaďte na dveře v bílém provedení! V interiéru působí elegantně, zároveň ho prosvětlí a skvěle se sladí s ostatními doplňky. Se SkyGarden objevíte jedinečné inspirace interiérů.

Skleněné interiérové dveře Sapeli jsou jednoduše originální, skvěle vypadají a interiéru vašeho domova dodají neobyčejnou dávku světla a vzdušnosti. Někdy přitom stačí jedny jediné. Díky světelné hře dopadajících slunečních paprsků a vybranému motivu vás budou bavit každý den. Pokaždé totiž mohou být trochu jiné!

Nyní můžete využít skvělou nabídku a mít gravírovaný motiv skleněných dveří Sapglass zdarma. U jednoduchých motivů si vyberete z 18 vzorů a nezaplatíte ani korunu navíc. U složitých gravírovaných motivů s nabídkou 8 vzorů nebo u oboustranných motivů (2 vzory) dostanete slevu 2000 Kč (bez DPH).

Celoskleněné dveře Sapglass pořídíte u SkyGarden v základním rozměru 80 x 197 cm bez dekoru již od 6262 Kč bez DPH. A právě teď můžete mít skleněné dveře s jednoduchým gravírováním za stejnou cenu! Pokud tedy vybíráte nové dveře do svého domova, pořiďte si alespoň jedny dveře skleněné. Výsledek stojí za to!

Pokud raději vsázíte na klasiku, pak zvolte dveře Sapeli v interiéru v bílé barvě EKO. Je nejen ekonomická, ale také ekologická a sluší takřka každému interiéru. Váš domov projasní a nemusíte si příliš lámat hlavu s vyladěním doplňků. Vyberete si také zárubně a rámečky v povrchu CPL bílá hladká, barevně perfektně sladěné s dveřmi.

Na ručně lakované bílé dveře získáte slevu 16 %. Oceníte jak jejich hladký povrch, tak i kvalitní hrany a stejně lakované zárubně. Tyto bílé dveře si můžete zvolit také ve výšce 210 cm a to zcela BEZ PŘÍPLATKU.

Inspirace dveří Sapeli na vás čeká v prodejnách SkyGarden na třech místech – v Retail parku v OC Letňany v Praze 9, v OC Šestka v Praze 6 a v Benešově.

Napsat komentář