DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ včetně základové desky

Od svého založení v roce 1994 se společnosti CESTAP s. r. o. specializovala hlavně na suchou výstavbu Knauf. Později se vyprofilovala na odborníka přes rodinné domy z klasických materiálů (ytong, porotherm a jiné). S ohledem na rostoucí popularitu dřevostaveb zařadila do svého portfólia i tento perspektivní tento segment. Dřevo jako konstrukční materiál se u nás po letech určité stagnace dostává znovu na výsluní  především pro své příznivé mechanicko-fyzikální vlastnosti a nízkou energetickou náročnost při zpracování. K dalším podstatným výhodám dřevostaveb patří díky vyloučení mokrých procesů rychlá montáž, minimální pracnost a ve srovnání s dílci z jiných materiálů také poměrně nízké nároky na dopravu a manipulaci. Díky tomu stavba domu netrvá déle než 6 měsíců, náklady jsou přitom srovnatelné s klasickým zděným objektem. 

Dřevostavby CESTAP s. r. o. jsou tvořeny sendvičovým systémem s nosnou konstrukcí z hranolů KVH, vyplní v podobě minerální izolace a sádrovláknitými deskami FERMACELL vyrobených ze sádry a papírových vláken, bez dalších pojiv, takže jsou stavebně-biologicky nezávadné. Výhodou tohoto systému je rychlá výstavba a široká variabilita dispozic jednotlivých domů. Neopominutelným přínosem obvodových stěn dřevostaveb je nízký součinitel prostupu tepla a dobrou zvuková izolace, jež přispívají ke komfortu a útulnosti bydlení v těchto objektech. To je také základem sympatií, jež dřevostavby bezesporu stále více vzbuzují. 

Dřevostavby CESTAP s. r. o vznikají podle typizovaných i individuálních projektů, nabídku lze na jít na www.cestap.eu. Zájemcům je firma připravena představit rodinné domy v různých etapách výstavby i zdarma vypracovat cenovou nabídku včetně poradenství s vlastními odborníky. 

Kontakt:
Centrum stavebních prací – CESTAP s.r.o.
Fanderlíkova 56, Prostějov 79601
Tel: 777 94 20 21
Email: Info@cestap.eu
Web: www.cestap.eu

 

Napsat komentář