Dřevo – materiál s jedinečným charakterem

Krásně voní, zní a je příjemné na omak. Dřevo znamená návrat k přirozeným kořenům, stalo se symbolem našeho nerozlučného sepětí s přírodou. Moderní design a architektura se stále více odvracejí od umělých materiálů a znovu objevují čistotu a krásu těch přírodních.

Dřevo je osobité, robustní a má široké možnosti využití. Vnáší do našeho prostředí hřejivou a neopakovatelnou atmosféru. Dřevo jak vám jej přináší SECA, je ještě více jedinečné. Již na počátku stojí pečlivě vybíraná surovina, pocházející z obnovitelných zdrojů certifikovaného lesního hospodářství. Pouze to nejlepší je dostatečně dobré pro palubky značky SECA.
V dalším procesu prochází dřevo pečlivým sušením na normalizovanou vlhkost, díky které je výsledný produkt výrazně tvarově i mechanicky stabilnější. Následuje precizní opracováni na špičkovém strojním zařízeni, zaručujícím vysokou tvarovou a rozměrovou přesnost. Konečný výrobek k vám potom putuje v ochranném obalu, chránicím palubky před různými druhy poškození včetně UV záření. 

V čem jsou značkové palubky SECA odlišné?

Vzhled
Díky přísnému dodržovaní kvalitativních norem výroby mate se značkovými palubkami SECA záruku toho, že výsledek Vaši práce bude esteticky dokonalý. Před nákupem se vždy informujte v jaké kvalitativní třídě palubky potřebujete.

Jednoduchá a rychlá montáž
Značkové palubky SECA jsou vyráběny moderními technologickými postupy, které zaručuji potřebnou tvarovou přesnost. Proto je montáž jednoduchá a rychlá, bez zbytečného odpadu z nevyužitých kusů.

Tvarová stálost
Značkové palubky SECA jsou sušeny za velmi přísných podmínek na potřebný stupeň vlhkosti. Jsou tedy tvarově stálé, odpadá riziko nepřiměřené deformace materiálu.
Pamatujte však na to, že dřevo je přírodní materiál, který pod vlivem změn okolní teploty a vlhkosti vždy pracuje.

Široký sortiment
Ze standardní nabídky značkových palubek SECA si vždy vyberete ideální řešeni pro svůj projekt. Nemusíte dělat kompromisy a přizpůsobovat své představy možnostem výrobce.
A navíc – pokud potřebujete nestandardní profil nebo nestandardní profily ve větším množství, můžeme je pro Vás vyrobit na zakázku.

Kvalita obalů
Kvalitní obaly značkových palubek SECA chrání výrobek před zašpiněním, UV zářením a mechanickým poškozením při manipulaci. Vždy si odnesete výrobek v kvalitě, ve které opustil výrobu.

Použitím značkových palubek SECA šetříte svůj čas i peněženku. Díky kvalitě produktů a šíři sortimentu zrealizujete svůj projekt s nízkými náklady, minimem nevyužitých palubek i odpadu a v krátkém čase. Kvalita značkových palubek SECA vám zajistí nejen bezproblémovou a rychlou montáž, ale také vysokou trvanlivost obkladu. Tuto kvalitu oceníte doslova dnes, po měsících i po letech, kdy bude váš obklad funkčně i esteticky stále vynikající.

Napsat komentář