Dřevo dá podlaze život a charakter

Interiér domova je pro každého z nás velice důležitý. Chceme se obklopovat tím, co na nás dýchá přirozeností a hřejivou atmosférou. Právě to skvěle dovedou dřevěné podlahy. Jakou ale vybrat? Základem je samozřejmě druh a původ dřeva, jeho barevnost a dekor, ale na výběr je mnohem více variant. Sáhnout můžete po masivních prknech, dvoj či třívrstvých parketách, průmyslové mozaice… každá z možností má své výhody a specifika.

Pomocí prvků různých formátů si s podlahovou krytinou lze navíc dokonale hrát i z pohledu dispozic jednotlivých místností, jež lze opticky prodlužovat, zvětšovat či rozšiřovat. Tohle všechno a mnohem více vědí ve firmě Parket Atelier s.r.o., která se právě na podlahové krytiny specializuje už dlouhá léta.

Její odborníci dovedou nádhernou kresbu dřeva dopřát i těm, kdo vsadí na moderní laminátové či vinylové materiály, jejichž věrohodnost si v mnoha parametrech nezadá s originálem. Vstříc umějí vyjít i příznivcům výjimečných pochozích ploch z korku. Suroviny, kterou dokonale charakterizují výrazy tichá, teplá, měkká a odolná. Prostě Parket Atelier je pro vaši podlahu tím správným specialistou.  

Napsat komentář