Dřevěné žaluzie – příroda uvnitř vašeho domova

Hledáte do vašeho interiéru zastínění z přírodního materiálu? Pak máme pro vás ideální řešení! Firma Bematech vám nabízí široký výběr dřevěných žaluzií ve vertikálním i horizontálním provedení. Dřevěné žaluzie, krom jejich estetičnosti a luxusního designu, vašemu domovu dodají přirozeným způsobem teplo a útulnost.

Dřevěné žaluzie mají nekonečně mnoho možností barevného provedení a struktury. Nabízíme až 100 druhů lamel v různých barevných odstínech či povrchových úpravách. Díky tomu můžete konfigurovat svůj životní prostor a atmosféru domova. Dřevěné žaluzie jsou čisté linie a designové inovace. Moderně trendy kombinované žaluzie s ručními technikami jsou zpracovány z exotických dřevin. Výsledkem je jedinečný stínící prvek – dřevěná žaluzie. Tradiční přírodní materiál dává nekonečné možnosti pro povrchovou úpravu, která je odlišuje od ostatních produktů.

Ovládání dřevěných žaluzií je řešeno manuálně či motoricky.

Zaujal vás tento článek nebo se chcete podívat i na jiné produkty? Kontaktujte nás na www.bematech.cz nebo nám pošlete online poptávku, kde vám naši odborníci se vším rádi poradí 

Napsat komentář