Dopřejte si více prostoru s novou matrací na míru

Máte doma postel, na které se vám nespí zrovna nejlépe, protože je pro vás stísněná a cítíte se v ní omezení? Standardní rozměr matrací vám zkrátka nestačí? V dnešní době není vůbec problém dopřát si komfortní odpočinek a kvalitní spánek díky větší matraci. Prodlužte a rozšiřte ji, jak jen budete potřebovat. Zkrátka, je-li vám postel malá, jednoduše si pořiďte větší. K ní si pak můžete nechat vyrobit matraci na míru a my víme kde.

Potřeby během spánku jsou různé

Každý má při spaní odlišné zvyklosti. Někdo spí na zádech, druhý na břichu, další se zase schoulí do klubíčka. Během noci vystřídáme několik poloh. Patříte ale mezi ty, jež se při spánku neustále roztahují a převalují, takže je vám standardní matrace 90×200 malá? Nejste rozhodně sami, takových je vás více, a proto myslí výrobci matrací i na vás. Pro tuto skupinu spáčů připravil český výrobce matrací, Grossmann, spol. s.r.o., speciální nabídku matrací typizovaných rozměrů i atypických rozměrů bez jakéhokoliv příplatku.

Oblíbený rozšířený rozměr 120×200

Velice oblíbená je rozšířená matrace 120×200, která je oproti klasickému jednolůžku hned o 30 cm širší. Tento rozměr je populární zejména u studentů, jež využívají postel nejen ke spánku, ale také třeba ke studiu, četbě knih, ke sledování filmů na notebooků, k poslechu hudby a obecně k relaxaci. Ocení ji i větší lidé a všichni, jež chtějí mít během spánku více pohodlí. Hodí se rovněž pro návštěvy jako příležitostné spaní.

Stodvacítka je stále málo? Nevadí!

Stodvaceti centimetrová šířka matrace je sice o něco větší, než běžné jednolůžko, ale stále je to pro vás málo? Pak kontaktujte společnost Grossmann spol. s.r.o. ohledně výroby matrace na míru. Můžete si matraci rozšířit i prodloužit, jak jen si budete přát. Jiní výrobci matrací tuto možnost také nabízí, nicméně si často za atypický rozměr pěkně připlatíte (obvykle 10% na 10 cm). U Grossmanna však nikoliv, neboť i matrace na míru stojí tak, jako standardní rozměry. Tedy výroba je bez poplatku! To je jistě více než lákavá nabídka za mnohem pohodlnější a komfortní odpočinek. Co říkáte?

Nezapomeňte, že pod matraci na míru je rovněž potřeba mít speciální rozměr lamelového roštu, což u zmíněné společnosti není také problém. Lamelové rošty podporují vlastnosti dané matrace a přispívají k většímu komfortu během spánku.

Matrace pro partnery s různou tuhostí

Pokud byste rádi měli více pohodlí v manželské posteli, i pro vás existuje řešení. Samozřejmě máte opět možnost nechat si vyrobit matraci takových rozměrů, jež vám bude vyhovovat. U partnerů však vzniká často jiný problém, než ten prostorový. Stejná matrace mnohdy nevyhovuje oběma. Než se spokojit s určitým kompromisem a ustoupit od svých požadavků, mnohem lepší jsou tzv. partnerské matrace. Jedná se o varianty pro partnery, jež se neshodnou na stejné tuhosti. Jedná se o dvě tytéž matrace, jež disponují různou tuhostí na každé straně. Pouhým otočením získáte hned dvě různě tuhé plochy. Řešením jsou také dvě naprosto odlišné matrace. Stačí jen dodržet pravidlo, že musí mít obě stejnou výšku.

Pro představu pro vás máme na ukázku konkrétní příklad:


1. Matrace z paměťové pěny DONAU VISCO je oboustranná s rozdílnou tuhostí, kdy si uživatel může zvolit tvrdší, nebo měkčí stranu pouhým otočením matrace. Výška matrace: 20 cm, cena: 5 950 Kč (www.grossmann-matrace.cz)2. Latexová matrace Jana se řadí mezi nejluxusnější matrace a disponuje tvrdší tuhostí. Výška 20 cm, cena: 6 988 Kč (www.grossmann-matrace.cz)


3. Latexová matrace Xena je rovněž jednou z nejluxusnějších matrací a je spíše středně tvrdá. Výška 20 cm, cena: 7140 Kč (www.grossmann-matrace.cz)

Máme zde 3 odlišné matrace z e-shopu www.grossmann-matrace.cz, jež lze vzájemně kombinovat. První matrace, viscoelastická matrace Donau Visco, má různou tuhost na každé straně. Pokud dáváte přednost paměťové pěně, vy i váš partner si může vybrat tu stranu, která vám vyhovuje více. Jedna je tvrdší, druhá měkčí. Zároveň má výšku 20 cm, jako další dvě vybrané latexové matrace Jana a Xena, takže všechny umožňují uložení do jedné postele, aniž by byl vidět přechod mezi matracemi.

Latexové matrace jsou opět vynikající variantou pro partnery, z nichž by jeden chtěl tvrdší a druhý středně tvrdou matraci. Latexová matrace Xena je středně tvrdá, neboť je jádro z kokosového vlákna a speciálního materiálu BIOTEX s vysokým podílem ovčí vlny, který se podílí na perfektním odvodu vlhkosti z matrace. Další vrstva je změkčena 100% přírodní latexovou pěnou z obou stran. Latexová matrace Jana má jádro vyrobené z tvrdé studené pěny, které je z obou stran potaženo silnou vrstvou 100% pěny z přírodního latexu.

U společnosti Grossmann, spol. s.r.o. můžete pořídit jak matrace na míru bez poplatku, jež vám poskytnou pohodlný spánek, tak matrace do manželské postele, které budou vyhovovat individuálním přáním obou partnerů.

 

 

Napsat komentář