Dopřejte si explozi barev – jediný bezpečný výbuch při grilování

„Barevná je má oblíbená barva,“ prohlásil kdysi proslulý architekt Walter Gropius. A americký výrobce grilů Weber to vidí stejně. Doby, kdy grily barevně ladily jedině s uhlím a popelem jsou nenávratně pryč. Weber představil novou stylovou řadu barevných grilů v odstínech inspirovaných přírodou. A překvapivě jde o luxus, který nemusíte draze zaplatit.

Veselé grily Smokey Joe® Premium v cihlové, šalvějové, krémové a šedé jsou jen o stovku dražší než jejich klasická černá varianta. A dokážou udělat z grilovací party doslova zázrak  – rozsvítí fádní terasu, dají se sladit s květinami na zahradě či outfitem šéfkuchaře.  Možnosti jsou nekonečné. A to i díky tomu, že grily z řady Smokey Joe® jsou mobilní. Mají tu správnou velikost a váhu, aby se daly snadno přenášet, a můžete s nimi bezpečně grilovat, kdekoli se vám zachce. Barevné grily jsou k dostání i v provedení One-Touch® Original. Tyto masivnější grily na dřevěné uhlí na kolečkách mají navíc v poklopu zabudovanou sondu pro kontrolu teploty pečení. Grilované pochoutky tak řádně propečete, ale nepřipálíte. 

Všechny, kteří milují všestrannost a rádi zkoušejí nové věci, potěší další barbecue novinka – gril na dřevěné uhlí se systémem BBQ Sear Grate. Rošt grilu One-Touch® Premium Gourmet lze libovolně měnit, a na jednom grilu tak připravíte pokrmy ze všech koutů světa. S pomocí inovativního nástavce sear grate můžete upéct přátelům pravý americký steak s mřížkovaným vzorem a typickým aroma. Díky nástavcům pánev a pánev wok připravíte vše od čínských specialit až po smažená vejce.

Pohodu při grilování zajistí optimální příslušenství
Všestrannost a flexibilitu všech modelů Weber rozšiřuje nová keramická grilovací deska, kterou si můžete pořídit samostatně jako doplněk ke grilu. Velká plocha desky je ideální pro úpravu zeleniny, ovoce či ryb a využít ji můžete také k udržení teploty hotových pokrmů.

Atmosféru v italském stylu zase vykouzlíte s kruhovým kamenem na pizzu.  Na kameni s průměrem 26 cm připravíte nejen tuto pravou italskou pochoutku, ale i chléb či deserty. K dostání je také lopatka na pizzu. S tímto příslušenstvím Weber proměníte svůj domov rychle v malou pizzerii.  

Heslem letošní grilovací sezony je grilovat nejen chutně, ale i stylově a nápaditě. Ať už vás baví stylová grilovací party v barvách, experimenty s originálními recepty a příprava pokrmů na tisíc způsobů, či netradiční efektní grilování na kameni, s novinkami Weber není nic nemožné.

www.weber.com

Napsat komentář