Dopřávejte si hydromasáž v luxusní vířivce z Vířivka.cz

Jak si nejlépe odpočinout ve chvilkách volna? Užívejte si je naplno a nechte se hýčkat hydromasáží v luxusní vířivce. Jejich teplou vodní náruč si můžete vychutnávat nejen ve wellness centrech a aquaparcích, ale i v pohodlí vašeho domova.

Ique: Švédský výrobce vířivek jedinečných vlastností
Zatoužíte-li i vy po relaxaci v podobě vířivky, vybírejte pečlivě zařízení, které koupíte. Vaším jediným kritériem by neměla být cena. Levné neznačkové výrobky jsou poruchové a dlouho vám nevydrží.

A jakou značku vybrat? Toužíte-li po luxusu a vysoké kvalitě, volte švédskou firmu Ique. Vyrábí venkovní vířivky s precizností typickou pro severské země.

Při výrobě vířivek Ique se uplatňují moderní a inovativní technologie. Jednou z nich je speciální úprava akrylátu. Díky ní je hladký a udržuje si svou stálou podobu i v náročných podmínkách. Na rozdíl od některých jiných akrylátů nepraská.

Propracovaný je rovněž duální systém filtrace. Výrobce rozhodně nezapomíná na hygieničnost zařízení. Snížení ročních nákladů na provoz pro změnu „obstará“ trojitá termální izolace.
Chcete-li si užít nadstandardní péče o vaši pokožku, potěší vás Microsilk. Vytváří malinkaté bublinky s větším obsahem kyslíku. Vaše pokožka tak bude lépe hydratovaná. Vaší relaxaci umocní rovněž luxusní audiosystém a působivá chromoterapie.

Shrnutí výhod vířivek Ique
O kvalitních a důmyslně řešených vířivkách by se toho dalo napsat hodně. Shrňme si alespoň jejich hlavní výhody:

• kvalitně zpracovaná akrylu
• komfortní výbava
• pohodlné lehátka a sedáky
• světelné efekty
• chytře rozmístěné trysky
• duální systém filtrace
• trojitá termální izolace
• záruka 5 let

Vířivka.cz a nadstandardní klientský přístup
A kde koupit unikátní vířivky značky Ique? Jejím výhradním prodejcem je Vířivka.cz. Vyberte si z různých modelů lišících se velikostí a počtem lehátek a sedáků.
Nebudete se muset o nic starat. Vířivka.cz vám nabízí i možnost zabudování či zapuštění vířivky a kvalitní servis, který rozhodně nekončí prodejem vířivé vany zákazníkovi. Společnost si zakládá na nadstandardním klientském servisu. Servisní střediska má společnost v Praze a Brně.

Vířivky Ique jsou venkovními zařízeními, což však neznamená, že byste se svých oblíbených masáží museli v zimě vzdávat. Jejich provedení vám umožňuje užívat si hydromasáže po celý rok.


Napsat komentář