Dárky nejenom pro váš byt či dům

Rok se s rokem sešel a vy si opět lámete hlavu s tím, co dát svým blízkým pod stromeček? Kulichy a ponožkami už nikoho neohromíte ani nepřekvapíte…A co takhle udělat letos výjimku a darovat jim užitečný a zdraví prospěšný dárek? Máme pro vás několik tipů, kterými své blízké nejenom potěšíte, ale zároveň uděláte i něco pro jejich zdraví.

Čistička vzduchu Ionic-CARE
Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem. Uleví alergikům a zdravým lidem poslouží jako účinná prevence před respiračními chorobami. Čistička disponuje 3 výkonovými stupni a zvládne vyčistit prostor o výměře 75 m2.
Čistička vám pomůže z vašich domovů odstranit polétavý prach, plísně a jiné alergeny, viry, bakterie, cigaretový kouř a výpary z chemikálií. To vše zachytí na svém filtru s účinností 96 %. A vy a vaše rodina už budete dýchat jenom čistý a zdravý vzduch.

Čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 zakoupíte za 3.333,- Kč a pokud při objednávce uvedete kód YB5, můžete si vybrat jeden ze dvou praktických dárků zcela zdarma.
Objednávejte na www.ionic-care.cz

Zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE
Kromě nečistot trápí mnoho domácností problém nevhodné vlhkosti vzduchu. Odborníky doporučovaná relativní vlhkost vzduchu je v rozmezí od 40 % do 60 %. Při poklesu vlhkosti vzduchu pod 40 % vysychají sliznice dýchacích cest, a tím dochází k oslabení obranného mechanismu člověka.

Zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE kombinuje výhody dvou principů zvlhčování – ultrazvuk a tepelný ohřev páry. Ultrazvuk je nejúspornější způsob zvlhčování vzduchu, tepelný ohřev páry zase zajišťuje ničení nežádoucích choroboplodných zárodků. Přístroj disponuje automatickým senzorem vlhkosti a časovačem.

Zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4 zakoupíte za 1.790,- Kč a pokud při objednávce uvedete kód 4R4R, získáte zdarma náhradní demineralizační filtr.
Objednat můžete na www.ocean-care.cz

Ústní sprcha Yenox
Kdo by nechtěl mít krásné, čisté a zdravé zuby? Výborným doplňkem k běžnému čištění zubů je dentální sprcha. Ta z vašich zubů odstraní zbytky jídla, plak a bakterie díky pulzujícímu paprsku vody, který vychází z hlavice ústní sprchy Yenox CN-120. Ústní sprcha je vhodná pro všechny věkové kategorie, od malých dětí až po seniory.

Ústní sprchu Yenox CN-120 pořídíte za 1.690,- Kč a při uvedení kódu P8TN získáte navíc dárek.

Více informací se dozvíte na www.yenox.cz

Napsat komentář