Chytrá vinylová podlaha s elegancí: Fatra Click

Od dubna letošní roku přichází na český trh nová vinylová plovoucí podlaha Fatra Click.  Tato nová podlahová krytina bude zajisté vyhovovat Vašim vysokým nárokům na elegantní design a zároveň určitě splní vaše požadavky na praktičnost.  Kolekce Fatra Click s 10 elegantními vzory dřeva je ideálním řešením pro všechny domácnosti, které z různých důvodů odmítají klasické PVC či laminátovou podlahu, nebo se bojí dřevěné podlahy, která vyžaduje citlivější zacházení a náročnější údržbu a také velmi často znamená vyšší pořizovací náklady.

Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click zachovává vizuální vlastnosti dřeva, které vnáší do každého prostoru teplo a útulnost, a přitom přináší pevnou, pružnou podlahovinu, vhodnou i pro nejvíce zatěžované situace. Nedocenitelnou výhodou vinylové podlahy jako takové je krom barevné stálosti i možnost bezproblémového použití ve vlhkých prostorech. Získáte tak například kuchyň s iluzí dřevěné podlahy při zachování výjimečných vlastností vinylové podlahy, jako je třeba snížení kročejové hlučnosti či vyšší teploty než jakou má kámen či dlažba.

Fatra Click je vyrobena ze 3 vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm, se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří PVC materiál s velkoformátovým tiskem vzoru s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm. 

Velmi odolné a zároveň pružné palubky Fatra Click jsou vyráběny v rozměrech 915 x 305 mm a lze je v podstatě umístit do všech prostor Vašeho bytu. Fatra Click je také vybavena zámkem UNICLIC, který umožňuje snadnou pokládku plovoucí způsobem bez nutnosti pokládky jakékoli podložné vrstvy. Tak je umožněna snadná a čistá montáž, ušetří se náklady na materiál a práci spojenou s pokládkou, čímž Fatra Click určitě získá preference především u zákazníků preferujících výhodnou cenu.

Vinylová podlaha Fatra Click rozhodně patří mezi současné hlavní trendy ve vybavení interiéru. Je velmi odolná proti opotřebení, špíně a zároveň je nenáročná na údržbu. Je protiskluzná a je vhodná pro alergiky. V porovnání s ostatními přírodními materiály (např. dřevěnou podlahou) je vhodná i pro pokládku na podlahové topení. 

Podlaha Fatra Click Vám bude sympatická svou dostupností, příjemným, kultivovaným vzhledem, ale i desetiletou garancí a výhodnou cenou. Pro spotřebitele, který zakoupí podlahu v obchodní síti V-podlahy (www.vplast.cz) je to 739 Kč/m2 (bez DPH). Prodejní síť V-podlahy je rozšířena po celé ČR a tvoří ji prodejní střediska firmy V-plast Vsetín, s.r.o. (Vsetín, Brno, Olomouc, Praha, Ostrava, Ústí nad Labem), franchisingový partneři a v showroomy regionálních obchodních zástupců firmy V-plast Vsetín, s.r.o. 

Stále ještě nejste rozhodnutí a u své podlahy trváte na následujících požadavcích?

  • odolnost proti pádu předmětů nebo poškrábání např. pejsky nebo jinými domácími mazlíčky?
  • rychlou a jednoduchou údržbu vysáváním nebo stíráním mopem?
  • výbornou akustiku, sousedé Vás neslyší a Vám může spadnout cokoli a nedělá to hluk?
  • ideální na podlahové vytápění a úspornou při rychlém přenosu tepla?
  • podlaha, která by byla hygienická antialergická nebo antistatická?

Pokud jste si ve více než polovině bodů odpověděli kladně, určitě neváhejte a nahlédněte do nabídky dekorů plovoucí vinylové podlahy Fatra Click. (www.fatrafloor.cz).

www.vplast.cz
, www.fatraclick.cz

Napsat komentář