Chybí Vám zaměstnanci?

Najít je nemusí být problém.

Trh práce na internetu zážívá opravdový boom. Internetové portály, které se zaměřují na hledání zaměstnanců a nabízení pracovních pozic se rojí jako houby po dešti, jejich kvalita však v mnoha případech velice kolísá. Na vině jsou neaktuální inzeráty, nízká návštěvnost webu nebo nekvalitní databáze uchazečů o práci. Svou silnou a jistou pozici na internetovém trhu práce však již osmým rokem neustále posiluje společnost CV Online.

Důvodů, portál CV Online dokáže na současném trhu obhájit svou přední pozici, je hned několik. Každý den nabízí aktualizovanou a kvalitní databází více čítající více než 39 tisíc životopisů lidí hledajících práci, a to včetně kontaktních údajů. Portál nabízí jednoduché a přehledné vyhledávání zaměstnanců či pracovních pozic dle mnoha kritérií, které vám zajistí efektivní výsledky a tak ušetří váš čas. Díky soustavné a efektivní propagaci portálu napříč celým českým trhem čítajícím internet, denní tisk i rádia, patří portál CV Online mezi nejvyhledávanější pracovní servery vůbec a jeho tendence každým rokem výrazně stoupají.

NÁSTROJE NA OSLOVENÍ UCHAZEČŮ O PRÁCI
Jako společnost hledající nové zaměstnance máte hned několik možností a nástrojů, jak oslovit vhodné kandidáty na nové pozice. Mezi nejvyhledávanější služby, které CV Online nabízí, je právě přístup do obsáhlé a kvalitní databáze lidí hledajících práci. Dalším velice efektivním nástrojem hledání je služba Emailový agent, která nabízí zasílání životopisů dle vašich kritérií a požadavků přímo na váš email. CV Online nabízí také rozesílání hromadných emailů uchazečům, které splňují dané požadavky na pozici. Díky této službě nemusíte čekat, až si vašeho inzerátu případní uchazeči všimnou, ale napřímo je oslovit konkrétní nabídkou.

VÝHODY HLEDÁNÍ LIDÍ NA INTERNETU
Nejen počet lidí, kteří shlédnou inzerát na vámi vypsanou pracovní pozici, je nespornou výhodou uveřejnění vaší nabídky na internetovém trhu práce. Tou další výhodou je nesporně výhodnější  cena za inzerci v porovnání s konkurencí, a to především v tištěných médiích. V důsledku se vám tak podaří oslovit daleko více lidí, a to daleko levněji a efektivněji. Zajímavostí určitě je, že můžete inzeráty řadit do více regionů, a to najednou a bez dalších poplatků. Neomezená inzerce a přístup do rozsáhlé kvalitní databáze životopisů dělá z portálu CV Online velice výhodný a osvědčený nástroj na hledání a nalezení vhodných zaměstnanců pro vaši firmu.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLUŽBY KLIENTŮ
Jestliže máte problém s nalezením vhodných zaměstnanců pro vaši firmu a zároveň chcete ušetřit svůj čas, nabízí portál CV Online navíc službu nazvanou Předvýběr.
Vytvoří a zveřejní za vás vhodný inzerát dle vašich pokynů, z databáze životopisů pro vás vyberou vhodné kandidáty. Zkušení konzultanti shromážděné životopisy za vás zkontrolují a vhodné uchazeče sami telefonicky prověří. Teprve výběr nejvhodnějších adeptů na pozice, které hledáte, vám každý týden zašlou na váš email. Ušetříte tak svůj čas a máte jistotu, že uchazeči, kteří vám budou doporučeni budou vhodní.
„Se společností CV Online naše společnost spolupracuje již přes 8 let. Za tuto dobu se stala naším nepostradatelným partnerem v oblasti výběru kandidátů na pozice z různých oborů. Velice jsme uvítali další službu Předvýběr, kterou společnost začala poskytovat – usnadňuje a zefektivňuje proces výběrového řízení,“ říká vedoucí týmu HR ze společnosti Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. Ivana Navrátilová.

PODPORA VAŠICH INZERÁTŮ
CV Online nabízí kromě obvyklých rozšířené propagace vašeho inzerátu na takzvaných TOP pozici formou zvýraznění či přednostních pozic ve výsledcích vyhledávání také zařazení mezi TOP 8 společností, které se zobrazují v náhodném pořadí na hlavní stránce a také podstránkách portálu. Jako další velice efektivní podpora, kterou řada klientů využívá, jsou reklamní bannery zobrazující se napříč celým webem s více než 1 milionem shlédnutí každý měsíc.
Pro oslovení co největšího počtu potencionálních zaměstnanců nabízí CV Online speciální bonusovou službu tištěné inzerce v nejprodávanějších denících vydavatelství Vltava-Labe-Press. Díky spolupráci s tímto vydavatelstvím je možné zajistit plošnou inzerci ve všech Denících VLP ve vámi vybraném regionu.

REFERENCE
„Navázání kontaktu se službou CV Online je profesionální a bezproblémové. Zákazník je opečováván v průběhu zadání inzerátu a je mu nabízena veškerá technická pomoc. Uvedení na internetové stránky je rychlé, komunikace s přiděleným konzultantem vynikající. Plní to, co slíbí a je možno se na ně spolehnout. Ohlas na inzerci ze strany zájemců byl značný, a to jak z Evropy, tak i z USA,“ komentuje zkušenost se službou CV Online jedna z klientek PhDr. Alena Červená, Human Resources Director ze společnosti Vienna International Hotels in Prague. Mezi další významné a stálé klienty této progresivní internetové služby patří ING, ČSA, ORACLE Česká Republika, Linde, E.ON nebo Česká Pojišťovna.
Společnost CV Online je součástí mezinárodní skupiny, která čítá více jak 1 milion registrovaných uživatelů. Její služby využívají klienti ve Slovenské republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Rusku, Estonsku, Litvě a Lotyšsku.

www.cvonline.cz

Napsat komentář