Chřipka? Navždy vstup zakázán!

A je to tu zase! S pravidelností sobě vlastní se na obzoru objevuje všem velmi známý, přesto však nevítaný host.

Sychravé počasí, kolísání teplot, vyčerpání, stres a oslabená imunita – dokonalé podmínky pro rozvoj chřipkových onemocnění. A tak se naše bedlivě střežené domácnosti nechtě stávají v tomto období domovem chřipkového viru, jež díky své krátké inkubační době a rychlosti šíření napadá postupně jednoho obyvatele domácnosti za druhým.

Lze se ubránit těmto neviditelným domácím hostům?
Jistě také přemýšlíte nad tím, jak ochránit domácnost před zákeřností chřipkového viru  – odpověď na Vaši otázku může být zcela jednoduchá. Zničte chřipkové viry ve vaší domácnosti a vyprovoďte tuto návštěvu už jednou provždy ze dveří! Proti šíření chřipkového viru v uzavřených prostorách existuje totiž dostupná a vysoce účinná obrana.

Jedná se o převratnou novinku na našem trhu – tekutou čističku vzduchu AKTIVNÍ NANOSTĚNA FN2.

Unikátní objev českých vědců
Tento unikátní objev českých vědců světla působí jako fotokatalyzátor, který doslova spálí všechny organické nežádoucí látky – bakterie, chřipkové či jiné viry, spory plísní, ale i cigaretový kouř či exhalace z průmyslu či dopravy. Pomocí fotokatalýzy je promění na neškodnou vodu a oxid uhličitý, čímž dochází k okamžitému zlepšení ovzduší v uzavřených prostorech. Ze zdravotního hlediska je tato čistička vzduchu zcela neškodná – pro člověka ani ostatní obyvatele domácnosti není při dotyku (ani náhodném požití) nijak nebezpečná. 
Chřipkové pandemie navždy zažehnány díky českému objevu?

Ve Spojených státech byl tento objev dokonce velmi kladně hodnocen organizací U.S. EPA – Agentury pro ochranu životního prostředí Federální vlády USA, která jej dokonce navrhla k využití proti světové hrozbě epidemií různých mutací chřipkového viru a doporučuje jej jako účinnou prevenci chřipkových onemocnění.

Výhodou tekuté čističky vzduchu AKTIVNÍ NANOSTĚNA FN2 je nejen její bezporuchovost, ale i nízká pořizovací cena, absolutně žádná údržba, ale především neuvěřitelná účinnost – dokáže ze vzduchu odstranit během 24 hodin až 90% škodlivých organických látek!Nejlepší reference? Zdraví našich dětí!
Tekutá čistička vzduchu AKTIVNÍ NANOSTĚNA FN2 byla otestována v mateřské školce ve Vinařicích na Kladensku v prostoru určeném pro děti s alergiemi, astmatem a oslabenou imunitou. „Z místnosti po instalaci okamžitě zmizely veškeré pachy,“ popisuje citelný účinek nátěru ředitelka mateřské školy paní Soňa Dvořáková. Z místnosti se po čase vytratily také alergeny, které s mikroorganismy bývají častou příčinou astmatu. Důkaz účinnosti tekuté čističky vzduchu na sebe nenechal dlouho čekat – při vyhodnocení po půl roce provozu bylo zjištěno, že se nemocnost dětí znatelně snížila!

Úspěšně se připravit na nadcházející chřipkovou epidemii můžete již nyní. A jak sami vidíte, je to zcela jednoduché, stačí vlastně jen neobyčejný nátěr obyčejné zdi. Dejte tedy sbohem chřipkovým virům a řekněte ano zdravé domácnosti a čistému ovzduší. 

Více informací naleznete na www.aktivnistena.cz

Napsat komentář