Chraňte své obydlí pomocí venkovních rolet a žaluzií

Máte doma nepříjemný hluk ze silnice nebo vám vadí zvědavé pohledy kolemjdoucích? Tyto starosti již můžete hodit za hlavu, pokud si pořídíte venkovní rolety či žaluzie. Díky nim se budete cítit doma příjemněji a zároveň bezpečněji. Navíc nabízejí i spoustu dalších výhod.

Venkovní žaluzie
Klasické vnitřní žaluzie zná určitě každý. Snadno se ovládají, efektivně regulují světlo, ale pokud je použijete na větší plochu, nedělají takový dojem, jako venkovní žaluzie, které celou plochu krásně sjednotí. Moderním stavbám s francouzskými okny velice sluší. Jsou perličkou na kráse celého domu. Jejich hlavním smyslem je ale samozřejmě regulace světla. Navíc chrání okna před znečištěním a dobře se udržují například sprchou ze zahradní hadice.

Venkovní rolety
Venkovní rolety jsou oproti žaluziím poněkud monstróznější, ale zato plní o něco více funkcí. Určitě je ocení majitelé cenností, kteří by své poklady rádi uchránili před zraky i prsty nenechavců. Díky různým barevným provedením se dají perfektně sladit s fasádou domu nebo okolím, a tak plní i designovou funkci.

Proč si je pořídit?
Díky sklápěcímu systému venkovních žaluzií a posuvnému systému venkovních rolet si můžete doma regulovat světlo, jak se vám zlíbí. Ochráníte se před oslňujícími slunečními paprsky nebo si prostřednictvím rolet zajistíte naprostou tmu.

S touto technikou skvěle ochráníte také své soukromí a majetek. Nechcete-li se doma cítit jako ve výkladní skříni, zastínění je potřeba. Žaluzie váš domov skryjí před zraky kolemjdoucích a rolety ho navíc chrání před zloději. Každá překážka se totiž počítá.

Specielně předokenní rolety působí jako tepelná a protihluková bariéra. Okna nejsou v přímém kontaktu s vnějším okolím, roleta působí jako izolace. V zimě i v létě tak uspoříte nemalé procento energií, které byste vyčerpali na klimatizaci nebo vytápění.
Venkovní rolety i žaluzie navíc dobře vypadají, pokud je správně sladíte s domem. S tím už vám ale individuálně pomohou ve specializované prodejně.

Napsat komentář