Chcete spát zdravě? Kupte si kvalitní matraci!

Předpokladem pro úspěšný a zdařilý den je psychická pohoda a dobrý fyzický stav, přičemž oba dva aspekty zásadně ovlivňuje zdravý spánek. Na internetu najdete mnoho odborných doporučení i „babských“ rad, jak vydatného spánku docílit . Ať už je budete dodržovat či nikoliv, přijdete k závěru, že bez kvalitní matrace a vhodného roštu je to nemožné.

Obraťte se na odborníky
Teď si možná říkáte: „Jak mám v tak obrovské obchodní nabídce poznat, která matrace je skutečně kvalitní?“ Lehnutím na matraci v prodejně a vizuální kontrolou zjistíte, jak matrace vypadá, a zda se vám na ní bude dobře ležet, ale jak dlouho vydrží a jestli je stabilní a odolná, pravděpodobně nezjistíte. Proto vám doporučujeme soustředit se na zkušenosti výrobce a jeho poskytované služby.

České matrace Tropico pro celou rodinu
Mezi zkušené producenty kvalitních potřeb pro zdravý spánek patří český výrobce matrací Tropico.
• Vyrábí matrace a rošty pro širokou škálu zákazníků, z bohaté nabídky si vyberou děti, teenageři, rodiče, sportovci, nemocní, chataři a chalupáři i osoby s vyšší hmotností.
• Než se matrace Tropico dostanou do obchodů, prochází mnoha klinickými testy a zátěžovými kontrolami.
• Mimo jiné jsou podrobovány náročným zkouškám přístrojem ErgoCheck – citlivou měřící podložkou, která pomáhá vyhodnotit vhodnost matrace pro určitý typ a hmotnost postavy.

Vybrané matrace máte doma do 4 pracovních dnů!
Zastoupení matrací Tropico najdete po celé České i Slovenské republice ve více než 300 kamenných specializovaných prodejnách i internetových obchodech. Čekají zde vyškolení odborníci, kteří vám s výběrem matrace rádi pomohou.
• Vybrané prodejny působí jako Poradny pro dobrý spánek a jsou vybaveny konfigurátorem matrací, tzn. kioskem s dotykovou obrazovkou. Zcela anonymně vám po zadání základních parametrů doporučí matraci vhodnou právě pro vás.
• Využijte výhodných nabídek zlevněných matrací nebo v akci 1+1 zdarma – za cenu jedné získáte hned dvě matrace (ideální do manželských postelí). Nyní vám dokonce garantuje dodání běžných rozměrů akčních matrací (80×200, 90×200, 85×195, 160×200, 180×200 cm) do 4 pracovních dnů!

Nezapomeňte, že pod kvalitní matraci patří i odpovídající podklad. Ne všechny matrace můžete položit na polohovatelný rošt nebo pevnou desku. O vhodnosti matrace na konkrétní podklad se raději vždy poraďte s prodejcem. Výrobce matrací Tropico nabízí lamelové rošty pevné a polohovací, které jsou v luxusnější verzi k dostání i s elektropohonem.

Matrace Tropico poskytují vynikající ortopedické vlastnosti při zachování maximálního spánkového komfortu. Přivedou do vaší ložnice zdravý a vydatný spánek, který vám pomůže získat energii do nového dne.

Napsat komentář