Chcete mít doma teplo za 3 hodiny?

Ceny energie a tepla neúprosně rostou. V nejbližší době očekáváme další navýšení cen, protože výroba je vázána na cenu ropy. Velkou pravdou stále zůstává, že nejlevnější energie je ta, která se vůbec nevyrobí. Správná cesta je vsadit na úsporná opatření.

MAGMARELAX ® nejprodávanější foukaná minerální izolace
Velmi vhodný a doporučovaný systém do prázdných a dutých stropů. Jedná se o foukanou minerální izolaci, která zateplí izolovaný prostor téměř dokonale.

Ve srovnání s jinými opatřeními je zateplení stropu nejefektivnější zateplení domu. Jeho pořizovací cena je nízká a efektivita vysoká, čímž se návratnost investice dostane na 4-5let. 

Výhody systému MAGMARELAX ® – ZATEPLENÍ NA KLÍČ
• Vysoká účinnost zateplení domu – ušetří až 30% energií
• Izolace MAGMARELAX® vyplní všechen izolovaný prostor i jinak nedostupná místa
• Izolace je z minerálu a je tedy nehořlavá – zvyšuje bezpečnost pro případ požáru
• Minerální vlna nepodléhá vlhkosti, plísni ani hnilobě – zlepšuje mikroklima v domě
• Izolace stropu chrání proti zimě i letnímu slunci
• Realizace obvykle netrvá déle než 3-5 hodin
• Rychlá návratnost investice (4-5 let)

Můžete to mít zadarmo
Chce to jen změnit úhel pohledu na to, co nám radí většina řemeslníků? Vyměň okna, oprav dveře, udělej fasádu. Vezmi 200 až 300 tisíc ze svého stavebního spoření a já ti udělám super cenu. Je to ale to nejvýhodnější? Bohužel NE. Ukázalo se, že nejvýhodnější je izolovat strop. Teplo stoupá vzhůru a ve velké míře utíká z domu bez užitku pryč. A tady je ten vtip! Izolace stropu je nejlevnější na okamžitou úsporu tepla. Pokud zateplíte strop, je možné dosáhnout až 30% úspor energií. Díky vysoké efektivitě a nízké ceně máte celé peníze za čtyři roky zase pěkně doma. Nic se neztratí, vše se vrátí. Je to tedy ZDARMA!

Společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. také nabízí svým klientům možnost – Izolace na splátky. Úvěr se dá nastavit tak, že splátky jsou stejné, jako uspořené prostředky za topení v daném období. Konkrétní situaci každého investora proměří firemní specialisté na místě a navrhnou nejlepší řešení.

Využijte akční nabídky na www.ippolna.cz nebo se informujte na bezplatné lince 0800 100 533.

Napsat komentář