Čas řešit hypotéku

Rozhodli jste se, že chcete bydlet ve vlastním? Máte vyhlídnutou nemovitost? Pokud nebudete otálet a začnete se co nejdříve zajímat o to, jak a kde si vyřídit hypotéku, můžete mít vlastní bydlení opravdu brzy.

Díky tomu, že úrokové sazby na finančních trzích jsou stále na velice nízké úrovni, je právě teď ten nejlepší čas na sjednání hypotéky. V tomto článku vám poradíme, podle čeho vybírat hypotéku.

Jak zvolit hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr byste si měli zvolit na základě jeho klíčových parametrů. Většinu lidí samozřejmě nejvíce zajímá úroková sazba, nicméně nejedná se o jediný údaj, podle kterého byste se měli rozhodovat. Důležité je také to, kolik procent z hodnoty domu, bytu, nebo jiné nemovitosti, kterou jste se rozhodli zakoupit, si budete prostřednictvím daného úvěru moci půjčit.

Ne každá banka vám poskytne hypotéku ve výši 100 % z hodnoty zastavené nemovitosti. To může být v případě, že nedisponujete významnějšími úsporami, velkou překážkou na cestě za vaším vysněným bydlením. Jaký hypoteční úvěr si tedy na bydlení zvolit, abyste mohli získat až 100 % z ceny vašeho vysněného bydlení?

Hypotéka, se kterou budete moci rychle bydlet v novém, i když nyní nemáte moc našetřeno, je Hypoteční úvěr KB – Flexibilní hypotéka, který si můžete sjednat na všech pobočkách Modré pyramidy, nebo prostřednictvím sítě finančních poradců. Flexibilní hypotéka se vyznačuje možností opakovaně splatit až 20 % úvěru bez jakýchkoliv sankcí. Splácení flexibilní hypotéky si přizpůsobíte vašim podmínkám a možnostem. Kromě toho získáte atraktivní úrokovou sazbu a můžete získat až 100 % hodnoty zastaveného bytu či domu.

Informujte se o vašich možnostech na webu Modré pyramidy nebo u některého z finančních poradců.

Napsat komentář