Bydlení v romantickém stylu

V posledních letech u nás roste obliba romantického vintage stylu. Interiéry zařízené v tomto stylu působí útulným a zabydleným dojmem a vyzařuje z nich náklonnost ke starým časům. Jistě však osloví nejen milovníky romantiky, venkova a dávných dob.

Výborně se kombinuje s moderními prvky. Moderně zařízený obývací pokoj báječně oživí konferenční stolek ve vintage stylu, v ložnici se bude vyjímat truhla nebo komoda po babičce, jídelně zase bude slušet starý jídelní stůl a židle.

Pokud jde o barvy, tak barevný základ tvoří neutrální barvy jako šedá, hnědá, béžová a pastelové tóny – zelená, růžová či modrá. Bytové doplňky bývají zdobeny krásnými motivy. Často se používají něžné květinové vzory. Mezi materiály jednoznačně vede dřevo, kov a sklo.

U vintage stylu hrají důležitou roli doplňky. Ty jsou vyrobeny tak, aby vypadaly starodávně. Často se používá patinování a natírané dřevo. Drobné nedokonalosti nejsou na škodu, spíše naopak. Pozornost jistě upoutají staré fotky nebo obrazy v omšelých rámech, originální porcelán jako z dob našich babiček, dřevěné dekorace, které vypadají jako ze starých časů, nebo úžasné doplňky do koupelny, které ji promění v koupelnu snů.

Komody, truhly, dřevěné lavice, příborníky, židle, stoly, skříně, to vše působí jakoby opotřebovaným dojmem. A právě v tom je jejich kouzlo. Z nábytku na Vás dýchne venkovská romantika.

Máte doma malou princeznu? Bytové doplňky a dekorace udělají z jejího pokojíčku sladkou zámeckou komnatu jako z pohádky.

Pořádek v dětském pokoji pomohou udržovat nádherné kufříky s něžným květinovým vzorem. Dětem určitě uděláte radost hromadou dekorativních polštářků, dá se s nimi užít spousta legrace. V naší nabídce najdete velké množství úžasných hraček od plyšáků přes mini nábytek pro panenky po oblečky pro panenky. Všechny hračky jsou bezpečné a vysoce kvalitní. Určitě se je zamilují nejen děti.

Spoustu inspirace a výrobky nejoblíbenějších skandinávských značek najdete na stránkách internetového obchodu Bella Rose. Teď už s chutí do zařizování!
 

Napsat komentář